Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Üç Adet Nazar Boncuğuna Rağmen...

çok geçmiş olsun ya hakkaten üzücü bir durum cana geleceğine mala gelsin
buarada doğuşta leona ilk baktıgımda satış temsilcisi bu kırmızıların çok dikkat çektiğinin ve kırmızıların fazlaca kazaya karıştıgını söylemişti.
tekrar geçmiş olsun Allah daha beterinden korusun...

Bundan Sonra İki haftada bir temizliyelim bari de.. Hastalık bu nasıl durucam ben öyle kirli bilemedim:confused:

geçmiş olsun kardeşim :(:( allah beterinden saklasın ama gelde canıını sıkma afedersiniz ama trafikte ögle mal söförler varkii adam bodozloma dalıyor sag sol kontrol edilmezmi yha özelliklede bu agır vasıtalar hiç umrunda degil cevresinde ki söförler insanlar yazıklar olsunn allah belalarını versin inş :mad::kizgin:

:(:(:(:(:(:( selçuk çok geçmiş olsun sinir bozucu bir durum canım sıkıldı görünce şimdi:mad: Allah beterinden saklasın nazar değmez inşallah bir daha ilk ve son olur inşallah.

Çok geçmiş olsun...En güzelini yapmışsın.
Kan akıtmadıysan bır an once kan akıt derim.

geçmiş olsun kardeşim :(:( allah beterinden saklasın ama gelde canıını sıkma afedersiniz ama trafikte ögle mal söförler varkii adam bodozloma dalıyor sag sol kontrol edilmezmi yha özelliklede bu agır vasıtalar hiç umrunda degil cevresinde ki söförler insanlar yazıklar olsunn allah belalarını versin inş :mad::kizgin:

Kazım beni üzen tek şeritli yolda olmamız ve trafiğin akmıyor olması bakma sen öyle resimlerde arkada duran otobüse sağımızdan solumuzdan geçmeye çalışmaları sırasında öyle gözüküyor bu sürtme daha geride oldu tam köprü üstüne çıkarken sola dönüşte zannımca arka aynasına bakarken beni yoksaydı TIR şoförü.. ama aracın km sini duyunca harbi oda üzüldü.. ve zaten raporada göremedim yükse kaldığım için yazdı.. bakalım inşallah mini onarımla eski haline gelirde bide satarken millete dert anlatmak zorunda kalmam.. o yüzden önce Auto Kinge gidicem servise göstersem bunu hiç uğraşmaz yeni çamurluk derler direk.. Neyse Nazar çıktı diyelim.. Cana Gelmesin diyelim nerde ne kadar eksik verdiysek sadakamızı onu tamaltalım yapacak bişey yok cümle cemilimize kazadan beladan uzak sürüşler dilerim..:eek:key:

Kazım beni üzen tek şeritli yolda olmamız ve trafiğin akmıyor olması bakma sen öyle resimlerde arkada duran otobüse sağımızdan solumuzdan geçmeye çalışmaları sırasında öyle gözüküyor bu sürtme daha geride oldu tam köprü üstüne çıkarken sola dönüşte zannımca arka aynasına bakarken beni yoksaydı TIR şoförü.. ama aracın km sini duyunca harbi oda üzüldü.. ve zaten raporada göremedim yükse kaldığım için yazdı.. bakalım inşallah mini onarımla eski haline gelirde bide satarken millete dert anlatmak zorunda kalmam.. o yüzden önce Auto Kinge gidicem servise göstersem bunu hiç uğraşmaz yeni çamurluk derler direk.. Neyse Nazar çıktı diyelim.. Cana Gelmesin diyelim nerde ne kadar eksik verdiysek sadakamızı onu tamaltalım yapacak bişey yok cümle cemilimize kazadan beladan uzak sürüşler dilerim..:eek:key:
aynen kardeşim canda bişey olmasında tek mal gelir yerine bi şekilde inş sorunsuzca hallalurda olcaga care yok iştee

auto kıngı onermem bırcok kısı sıkayetcı araban bıdekırmızı boyanacak yerlerıde var gbı

Geri
Üst Alt