Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Üç Adet Nazar Boncuğuna Rağmen...

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Öğlen Kurstan çıktım malum yağmur vardı gittim arabanın bi tozu pisliği alınsın diye kendi ellerimle güzelce yıkadım.. aşağıda da fotoğrafları..
DSC05991.jpg

Ekli dosyalar

• DSC05995.jpg
    DSC05995.jpg
    89.2 KB · Görüntüleme: 190
  • DSC05984.jpg
    DSC05984.jpg
    86 KB · Görüntüleme: 186
  • DSC05991.jpg
    DSC05991.jpg
    86.7 KB · Görüntüleme: 160
  • DSC05993.jpg
    DSC05993.jpg
    83 KB · Görüntüleme: 171
  • DSC05992.jpg
    DSC05992.jpg
    89 KB · Görüntüleme: 156
hayırdır selçuk bişey mi oldu :?

Daha Sonra çıktım eve gidiyorum altınşehir köprüsünün üstünde trafik sıkışık önümde araç bende durdum bekliyorum tek şeritli yol ve ben yolun hafif sağında kalmakla beraber ortasındayım.. derken tak diye bir ses geldi bi baktım sağımda bi tır dibimde bitti bi an noluyo demeye kalmadan indim araçtan birde baktım ki manzara bu.. Daha 9 günlük aracım 250 km de...

Aaracıma çarpan arkadaşa bişey demiyorum oda evine ekmek götürüyor...

TIR şoförü hataydan Gelmiş.. Kayabaşından Yük alıp geri dönecekmiş.. Uykusuz ve Yorgundu..

Polis çağırmadan tutanak tuttum tutanağa göremediğini yazdı TIR Şoförü.. Fakat Olan Bizim Arabanın Orijinalliğine oldu sanırım..

Neyse cana geleceğine, mala gelsin diyorum allah beterinden saklasın..

Bu konudaki önerilerinize başvurmak istedim sizce bu parçanın yerinden çıkarılmadan düzeltilip local boyanarak böyle kalmasımı iyi olur.. yani mini onarımla bu iş çözülürmü..

Yoksa 9 günlük arabaya bu parçayla ne uğraşıcan git yenisini taktır demekmi yeğdir..

Not: bir tane klips yerinden bile oynamadı ve üst çizgide kırık yok ayrıca far ve tampon ve kaput çizgisinde de bozukluk yok!

[BILGI]Konuyla Alakalı İşlemin Sonucu Ve detayları Aşağıdaki konudadır:

http://www.seatclubworld.com/memnunum-40/son-zanaatkar-mustafa-usta-19424/[/BILGI]

Ekli dosyayı görüntüle 8509
DSC06036.jpg
DSC06040.jpg

Ekli dosyalar

• DSC06041.jpg
    DSC06041.jpg
    90.2 KB · Görüntüleme: 40
  • DSC06028.jpg
    DSC06028.jpg
    89 KB · Görüntüleme: 41
  • DSC06036.jpg
    DSC06036.jpg
    83.6 KB · Görüntüleme: 9
  • DSC06040.jpg
    DSC06040.jpg
    86.8 KB · Görüntüleme: 9
Çok geçmiş olsun Selçuk. Çok üzücü bi durum olmuş. O kaportadaki eziklik yağlı çekiç ustalarınca halledilir. Ama çizikler can sıkar işte. Sen fotoğrafları sakla ilerde lazım mazım olur. Ama yaptırırsanda kaskoya elletme bence. Yarın bi gün çarpma diye kayıtlara geçer kimseye dert anlatılmaz. valla ne desem bilemedim. Geçmiş olsun tekrar.

geçmiş olsun selçuk hocam.Allah beterinden saklasın.

abı sen sovmesende ben suan resımlerı gordukten sonra senın yerıne sovmeye basladım bıle ya bırak yorgunmus evıne ekmek goturuyormus hepsı aynı aracları yuksek ya onlara bısey olmaz ya ondan bole kullanıyorlar yorgunsa trafıge cıkmasın bırınıde ezebılırdı yada senın aracında ustune cıkabılır senı yaralayablırdı abı cok gecmıs olsun

çok geçmiş olsun ya hakkaten üzücü bir durum cana geleceğine mala gelsin
buarada doğuşta leona ilk baktıgımda satış temsilcisi bu kırmızıların çok dikkat çektiğinin ve kırmızıların fazlaca kazaya karıştıgını söylemişti.
tekrar geçmiş olsun Allah daha beterinden korusun...

Geri
Üst Alt