Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Özen Mesaj Bug'ı

AlperMertKocak

Kayıtlı Üye
özel mesaj aldığıma dair mail alıyorum ama siteye girdiğimde özel mesaj yok diyor. herkeste öylemi bilmiyorum ama şuan bende bi bug var

Bende de aynı sıkıntı vardı eski okuduğum msj ların maili bugün geldi anlaşılan bir sıkıntı varmış düzeldi

Bende ayarlardan mail ile bildirim açık,telefon yeniledim be mail adresimi tekrar tanımladım ve ilk gündür en ez 200 taneye yakın eski konuların tamamının mailleri tekrar geldi..Ve bir kaç kerede OZEL mesaj aldınız diye bildirim aldım ama mesaj kutusunda ya hic msj yok yasa eski cevapladigim mail okunmamış sanki yeni gelmiş gibi gözüküyor...Msj kutusunu tamamen boşalttım tekrar etmedi şimdilik ama bir kaç sefere mahsus böyle bir durum gerçekleşti bilginize..

Geri
Üst Alt