Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Özel plaka

DOUKAN

Kayıtlı Üye
Ozel plaka almak istiyorum DOU falan ama bayiden almak istemiyorum iyi fiyat çekiyorlar varmi bilgisi yardımcı olabilecek arkadas yol yordam gosterecek simdiden teşekkür ederim...

kardesım en guzelı nerden cıktıgını ogren sonra o karakola gıt konus et falan hedıye yap gotur ben mck plakayı 300 tl ve pekmeze aldım butun ıslemlerı kendımız hallettık ,, kendın hallet bıraz kostur yaptırırsın

Nerden yapicam kardesim iste D nereye bağlı şube?

plaka nerde onu ogren once kanka
ona gore araştırmaya gir

---------- Post added at 23:16 ---------- Previous post was at 23:15 ----------

eskiden plaka sorguluyodun netten ama onu kaldırmıslar galıba

geçen gün arkadaş gitti şubeyle kendi görüştü bky plakayı 700 e aldı :) aracı aldıgı bayi 1500 fiyat çekmişti

Aynen kaldırdılar onu kardesim...

geçen gün arkadaş gitti şubeyle kendi görüştü bky plakayı 700 e aldı :) aracı aldıgı bayi 1500 fiyat çekmişti

banada ole ucuk fıyat cekmıslerdıde 300 tl pekmeze halletmıstık :D

---------- Post added at 23:19 ---------- Previous post was at 23:19 ----------

Nerden yapicam kardesim iste D nereye bağlı şube?

gordunmu bılmeme Daa - Dzz bagcılara baglı

Gördüm kardesim bağlantıya gecmek lazım ins vardır arabayı almadan alabiliyormuyuz peki?

Geri
Üst Alt