Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Önerilerinizi bekliyorum

brkebjk

Kayıtlı Üye
Selamlar zar zor para biriktirip aldığım leonum için birde üstüne bilgisayarımı sattım şuan 10.000 TL civarı bütçem var kafamda olan bazı şeyler var ancak sizlerinde fikrini almak istiyorum dün alcantra direksiyon , vites , kol dayama yaptırdım ve hazır başlamışken araç içi özelleştirme üzerinden mi yürüsem yoksa aracın dış kozmetiğinemi odaklansam arada kaldım aracı almadan öncede istediğim virtual cockpit kafama takıldı ve aklımdan çıkmıyor ancak bütçesi çok tuzlu ebay üzerinden dolar bazında satın alıp montaj maaliyetleriyle canımı yakacakmış gibi duruyor ama içim içimi yiyor bana bir yol gösterin nereden başlıyayım öncelik neler yapmam gerekir sizin gözünüzde dış kozmetik mi , iç kozmetik mi , teknolojik mi çok kararsızım

Cevaplayan herkese teşekkür ederim.

Malum cihaz
https://www.ebay.com/itm/Seat-Leon-...486090&hash=item4689b419a5:g:zVwAAOSwdf9bw4Gt

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Sağlam bir yazılım, bodykit uygulaması, jant değişimi, cam filmi eğer yaptırırsan birde araç kaplama yaptır ondan sonra tammdır. İç kozmetik yerine dış kozmetiği tercih ederim ben şahsen :)

Bence parayı vadeli, fon veya altına yatırın, çok kazançlı olur
İlla araba diyorsanız; eğer yol şartları düzgün ise jant ve lastik değişimi olabilir, body kit yapılabilir, araç ne renk bilmiyorum ama tavan kaplama olabilir, egzoz çıkış değişebilir, cam filmi banko yapılması lazım, aynalar kaplanabilir, bir kaç Sticker yapistirilabilir, mercek varsa xenon , led yapılabilir..

Bence parayı vadeli, fon veya altına yatırın, çok kazançlı olur
İlla araba diyorsanız; eğer yol şartları düzgün ise jant ve lastik değişimi olabilir, body kit yapılabilir, araç ne renk bilmiyorum ama tavan kaplama olabilir, egzoz çıkış değişebilir, cam filmi banko yapılması lazım, aynalar kaplanabilir, bir kaç Sticker yapistirilabilir, mercek varsa xenon , led yapılabilir..

Abi arac kirmizı cam tavan var camlari film yaptım zaten aynalardada yarasa kapak var istanbulun yollari köstebek yuvasi olduğu için jant büyütmekten korkuyorum ama boddy kit cok istiyorum aero set özellikle ama şu hayalet gösterge çok cezbediyor beni gorüslerin için tesekkur ederim

Abi arac kirmizı cam tavan var camlari film yaptım zaten aynalardada yarasa kapak var istanbulun yollari köstebek yuvasi olduğu için jant büyütmekten korkuyorum ama boddy kit cok istiyorum aero set özellikle ama şu hayalet gösterge çok cezbediyor beni gorüslerin için tesekkur ederim

Şimdi diğer konuya görünce, fark ettim yaptıklarını ve rengi
Hayırlı olsun. Güzel olmuş herşey.
Hayalet gosterge cidden çok güzel ama insan korkuyor arıza yaparsa diye
Artık araçlarda herşey elektronik ve ekranli oldu. Tüm donanıma ekrandan kumanda ediyorsun, bu da beni korkutuyor.
Valla seni takibe aldım, konularını bekliyorum

Şimdi diğer konuya görünce, fark ettim yaptıklarını ve rengi
Hayırlı olsun. Güzel olmuş herşey.
Hayalet gosterge cidden çok güzel ama insan korkuyor arıza yaparsa diye
Artık araçlarda herşey elektronik ve ekranli oldu. Tüm donanıma ekrandan kumanda ediyorsun, bu da beni korkutuyor.
Valla seni takibe aldım, konularını bekliyorum

Eyvallah abi söylediklerinde haklısin elektronikte arıza riski çok tabiki ama değer katıyoe araca bakalım bütçe el verdiğince birşeyler yapıcaz hayırlısı.

Bence hayalet ekran takılacaksa mib 2 ünite de takılmalı, sadece hayalet ekran taktırmaktansa dış aksesuarlara yönelmek daha iyi bir tercih olabilir.

Bana soracak olursan 18" jant lastik ve spor yay ile dış kozmetiğe dokunabilirsin:)

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hayalet ekran çok güzel evet ama hiç bir işlevsellik eklemeyecek, araçla alındıysa ok ama sonradan taktırmak çok anlamlı değil, o da hız gösteriyor bu da :)
ben kendimi taktırmamaya böyle ikna ediyorum.
Araç otomatikse ben adaptif cruise vs işlere girerdim hayalet göstergeyle, mib le falan uğraşacağıma, dur kalk trafik asistanı hepsinden kıymetli İstanbul'da.

Geri
Üst Alt