Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Önerilerinizi bekliyorum!!!

Erkan_Kaymak

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracım FR ve temmuz 2013 trafiğe çıkışlı. Araçın plastik aksamlarında özellikle arka tamponda belirğin şekilde renk değişmesi oldu. Aldığımda beyaz olan arka tampon şimdi sarımsı bir renk aldı ve orjinal olmasına rağmen park sensörlerinin etrafında boya atmaları oluştu. Servise götürdüm garanti kapsamına girip girmeyeceğini bilmediklerini söylediler. Resimlerini çekip boya kalınlıklarını ölçüp genel merkeze danışacaklarını söylediler. Boya atmalarının ise yıkama ile alakalı olduğu iddaa ediyolar. (araç toplamda 3-4 sefer yıkamada yıkanmıştır, 2-3 seferde kendim hortumla yıkamışımdır.) Sizce nasıl bi yol izlemeliyim? Resimleri akşam ekliycem.

Arkadaşlar aracım FR ve temmuz 2013 trafiğe çıkışlı. Araçın plastik aksamlarında özellikle arka tamponda belirğin şekilde renk değişmesi oldu. Aldığımda beyaz olan arka tampon şimdi sarımsı bir renk aldı ve orjinal olmasına rağmen park sensörlerinin etrafında boya atmaları oluştu. Servise götürdüm garanti kapsamına girip girmeyeceğini bilmediklerini söylediler. Resimlerini çekip boya kalınlıklarını ölçüp genel merkeze danışacaklarını söylediler. Boya atmalarının ise yıkama ile alakalı olduğu iddaa ediyolar. (araç toplamda 3-4 sefer yıkamada yıkanmıştır, 2-3 seferde kendim hortumla yıkamışımdır.) Sizce nasıl bi yol izlemeliyim? Resimleri akşam ekliycem.

Aracın hayırlı olsun tampon dakı sararmalar yıkamada sürduklerı parlatıcılarla alakalı olabilir . Boya atmalarını ise servisin karsılaması lazım yıkamayla alakalı olamaz ne yani boya atacak diye aracı yıkatmayalımmı böyle saçmalık olmaz boya garantisi niye veriyorlar ozaman servis işini çözmezse bizzat doguşa şikayet et can sıkıcı bi durum keşke resimde ekleseydin

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ara doğuş oto esenyurt çıkışlı ve servis içim oraya götürdüm. Ne yapıcaklar bilmiyorum. Sonuçta sıfır araç alıp nie boyatıyım.

boya koruma yaptırabilirsin yararlı olacaktır

Boya atma tampon da olduğu için merak etme.plastik aksam
BN olsam servise tamponu yeniden boyattirir boya koruma yaptirirdum

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Boya atma tampon da olduğu için merak etme.plastik aksam
BN olsam servise tamponu yeniden boyattirir boya koruma yaptirirdum

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

+1

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Geçmiş olsun kardeşim... park sensörleri orjinal diyorsun ama kenarlarında nasıl boya atması olabilir fabrika boyalı tamponda... canlarına oku onların... keşke resimlerini koysaydın sen de buraya... ona göre daha iyi bişeyler söyleyebilirdik...

Benim niyetim tamponu boyatmaktan ziyade değiştirtmek. Sonuçta boya üstüne boya yaptırınca en ufak bi darbede çatlıycak o yüzden değişin dedim. Bekliyip görücem. Resimleride saat 5,30-6 gibi yükliycem.

Benim niyetim tamponu boyatmaktan ziyade değiştirtmek. Sonuçta boya üstüne boya yaptırınca en ufak bi darbede çatlıycak o yüzden değişin dedim. Bekliyip görücem. Resimleride saat 5,30-6 gibi yükliycem.

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz.Kurallar gereği kendinizi üyelerimiz kısmından da tanıtırsanız çok seviniriz.

Birde nerde olursa olsun boya atma var ve servis bir şey yapamıyoruz yok soracağız diyor bak ya anlamış değilim bu servisleri işlerine gelince hemen yapıyorlar da para almadan yapacakları işleri sallayıp duruyorlar.

Benim tavsiyem servisi arayıp sorun durum ne oldu diye cevap vermeyip oyalıyorlarsa direk doğuşu arayın hatta günde birkaç kez arayın yeni araçta boya atmasını kabul edemem arkadaş ben doğuşu her saat arar başına bela olurum. Zaten doğuşun üzerine gitmeyince bir şey değiştirmiyor.

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz.Kurallar gereği kendinizi üyelerimiz kısmından da tanıtırsanız çok seviniriz.

Birde nerde olursa olsun boya atma var ve servis bir şey yapamıyoruz yok soracağız diyor bak ya anlamış değilim bu servisleri işlerine gelince hemen yapıyorlar da para almadan yapacakları işleri sallayıp duruyorlar.

Benim tavsiyem servisi arayıp sorun durum ne oldu diye cevap vermeyip oyalıyorlarsa direk doğuşu arayın hatta günde birkaç kez arayın yeni araçta boya atmasını kabul edemem arkadaş ben doğuşu her saat arar başına bela olurum. Zaten doğuşun üzerine gitmeyince bir şey değiştirmiyor.
doğru söylüyosun mehmet bizim günayın aracın led farlrı su aldı 3 defa değişti çorlu çalışkanda tekrarlayınca atlayıp doğuşa gitti. tekrar değişti geçen hafta şu an bişey yok diye biliyom.

doğru söylüyosun mehmet bizim günayın aracın led farlrı su aldı 3 defa değişti çorlu çalışkanda tekrarlayınca atlayıp doğuşa gitti. tekrar değişti geçen hafta şu an bişey yok diye biliyom.

Aynen abi biraz insaflı davran hemen suistimal ediyorlar en iyisi üzerine gitmek ve gerekirse bir üst yetkiliyle görüşmek gerekiyor

HTC One X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt