Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Önerilerinizi Bekliyorum

Reis

Kayıtlı Üye
Slm Arkadaşlar
Leonuma egzoz ucu almak istiyorum vede cam rüzgarlığı taktırmayı düşünüyorum yakışırmı yakışmazmı karar veremedim sizin bu konuda tavsiyeleriniz neler?

Egzost ucu Seat Sport tan vazgeçme (ama biraz Tuzludur)

Cam Rüzgarlığının bu kadar kötü durduğu başka bir araç yoktur :eek:key:

Ynt: Önerilerinizi Bekliyorum

Bende rüzgarlık olayında selcuk dostumla aynı fikirdeyim ama egzost ucu için farklı bir seçeneği degerlendirebilirsiniz. Ama kalıteli olsun paslanmasın derim ben

egzost ucu için bostancı sanayi gider egzost mustafa abiye müracaat scw ye indirim de var en uygununu deneme yanılma yöntemiyle hallediyor

eksoz ucu mutlaka olmalı geniş oval olanlardan tavsiye ederim
cam rüzgarlığını ise aklından bile geçirme gelir ben sökerim bak,,,

Egzost ucu Seat Sport tan vazgeçme (ama biraz Tuzludur)

Cam Rüzgarlığının bu kadar kötü durduğu başka bir araç yoktur :eek:key:

Aynen katılıyorum :eek:key:Egzost ucu çok aradım sonunda Seat Sport karar kılmıştım en çok yakışan o bence cam rüzgarlıgını kullanan arkadaşlar var sitede ama bende pek tavsiye etmiyorum güzel durmuyor

Aynen katılıyorum :eek:key:Egzost ucu çok aradım sonunda Seat Sport karar kılmıştım en çok yakışan o bence cam rüzgarlıgını kullanan arkadaşlar var sitede ama bende pek tavsiye etmiyorum güzel durmuyor
kaan o uc hangisi bi link atsana özelden

Geri
Üst Alt