Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Öneri

biri spor diğeri sosyal başlığı adı altında zaten haberlerin..

biliyorum ama yinede haberlerin yanına sporla ilgili gelişmeler haberver vb yazalım diyorum da karıştırmasın kimse.

başlıkların altına başlığın içeriği konusunda kısa yazılar yazılabilir geleneksel olarak..

tüm eksiklerimizi sizlerin sayesinde gidericez burada en büyük görev sizlere düşüyor.bizlerde zamanla yapıcaz...bu sitede kimse profosyenel değilki...olmayacakta.

Kesinlikle, her zaman araba araba nereye kadar..bunda hemfikirim.
Ancak yeni mesajlarda 3 sayfanın 3üde sohbet mizah olmasına da karşıyım..bunu en aza indirmek için sabit bir dünyadan haber sabit bir de video paylaşim topic'i önerisini sundum.Değerlendirmesi size aittir.Yöneticiler tarafindan ayarlanabiliyorsa siteye giriş yaptiğimda mizah/sohbet bölümünü görmem engellensin/yasaklansın vs. ,kabulümdür.

Olması lazım bir bakıym ama Gökhan ve Murat daha iyi bilir tabi.

---------- Post added at 13:08 ---------- Previous post was at 13:05 ----------

Volkan bir bak istersen Haber ve Mizah konularını görmüyor olman gerek şu anda. Hala görüyor ama yazamıyorsan söyle o zaman görmemen gibi bi özellik yok demek oluyor malesef.

volkan cım sende konuyu yanlış yere açmışsın zaten..sohbet bölümüne diil istek ve öneriler bölümüne açman lazımdı konuyu...
siteiçinde açılmasını istediğiniz bi alt forum olursa seve seve açarız.istemeniz yeterli.ama dersenki ben yeni mesajlara tıkladığımda karşıma mizah vs konular çıkıyor ona bizim bi müdahale olanağımız yok.bu o konuların daha çok rağbet görmesiyle alakalı bi durum..ben çok sık onu kitleme ve silme taraftarı diilim.kişisel hakaret küfür siyaset olmadıkça içerik müdahale etme taraftarı diilim.
ozaman çözüm sizde.mizaha haber e rağbet gösyteren arkadaşalrımız kadar seat a yada ilgili bölümlere de rağbet gösteren arkadaşlarımızda çoğaldıkça dengeyi kendi bulucaktır zaten forum...

Benim gibi dene Volkan..Iphonedan Leon bölümünü sık kullanılanlara ekledim.Iphonedan bakarken direk leon ie ilgili konular açılıyor..cepten yeni mesajlara hiç tıklamıyorum bile..yoksa başa çıkamazsın...

Benim gibi dene Volkan..Iphonedan Leon bölümünü sık kullanılanlara ekledim.Iphonedan bakarken direk leon ie ilgili konular açılıyor..cepten yeni mesajlara hiç tıklamıyorum bile..yoksa başa çıkamazsın...

abi o da çözüm değil ki,yani bir yerde bencillik de aslinda..çünkü ne bileyim birisi gelip xenonla ilgili ya da mercekle ilgili birşey sorsa ya da aydinlatma elektrik falan ister istemez yardimci olmak istiyorum.o tür konuları görmezden gelmemeye çalişiyorum.ama işte yeni mesajlar bi dünya bana göre geyik kaçan konularla dolu olunca öff diyip kapatiyorum telefonun tarayicisini direk...
amacım cidden kimseyi kırmak falan değil yanlış anlaşılmasın hatta amacım sitede daha uzun süre kalıp yardım edebileceğim şeylere daha fazla yardım edebilmek.

---------- Post added at 14:28 ---------- Previous post was at 14:27 ----------

Olması lazım bir bakıym ama Gökhan ve Murat daha iyi bilir tabi.

---------- Post added at 13:08 ---------- Previous post was at 13:05 ----------

Volkan bir bak istersen Haber ve Mizah konularını görmüyor olman gerek şu anda. Hala görüyor ama yazamıyorsan söyle o zaman görmemen gibi bi özellik yok demek oluyor malesef.

yok hakan dediğin gibi ,olmamış malesef sanırım öyle özellik yok şimdilik...
neyse dert değil bir orta yol bulunur eninde sonunda.

---------- Post added at 14:30 ---------- Previous post was at 14:28 ----------

volkan cım sende konuyu yanlış yere açmışsın zaten..sohbet bölümüne diil istek ve öneriler bölümüne açman lazımdı konuyu...
siteiçinde açılmasını istediğiniz bi alt forum olursa seve seve açarız.istemeniz yeterli.ama dersenki ben yeni mesajlara tıkladığımda karşıma mizah vs konular çıkıyor ona bizim bi müdahale olanağımız yok.bu o konuların daha çok rağbet görmesiyle alakalı bi durum..ben çok sık onu kitleme ve silme taraftarı diilim.kişisel hakaret küfür siyaset olmadıkça içerik müdahale etme taraftarı diilim.
ozaman çözüm sizde.mizaha haber e rağbet gösyteren arkadaşalrımız kadar seat a yada ilgili bölümlere de rağbet gösteren arkadaşlarımızda çoğaldıkça dengeyi kendi bulucaktır zaten forum...

bilalcim konuyu özellikle buraya açtiğimi fark eden tek sen oldun =) özellikle buraya açtim çünkü istek ve öneriler de olsa arada kaynayıp gidebilirdi ama sohbet bölümünde öyle bir ihtimal yok , o yüzden direk buraya açtim.
dediğin gibi benim gibi düşünen arkadaşlar seat'a ağırlık verirse forumda denge bulunur.
yakın zamanda pc deki parça/montaj/elektrik elektronik/far stop/leon renkler/jant yay arşivimi yavaş yavaş buraya ekleyeyim o zaman..

Esas arşivi ben koyacağım pek yakın zamanda az kaldı o zaman site ne olacak ve ben ne olacağım onu merak ediyorum :D

Geri
Üst Alt