Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Öneri

ne güzel tartışıyonuz siz yaa :) seviyorum sizi :p

yok kivanç tartişmiyoruz,yiğit şeker gibi adam ya adamla ciddi ciddi tartışılmaz,pozitif bi elemandır kendisi:D,ona karşı negatif olmak zor =)

ben linkleri tek tek tıklayıp bakıyorum sorun çıkmıyor yeni mesajlara tıkladımmı işin içinden çıkamıyorum :D

Sitenin ismi Seat la başlıyor olabilir, ama bu demek değildirki sitede paylaşılan herşey Seat'la başlayacak Seatl'a ilgili olacak... Burda asıl paylaşım dostluk ve sohpettir, yeri gelince yardım isteyende konu açıyor, cevabınıda burdan alabileceği en verimli şekilde aldığına inanıyorum.Yani bu site sadece otomobillerle ilgili bilgi, döküman arşivi veya paylaşımı yapılan bir araç olarak görülmemeli, buranın asıl amacı, ortak zevklere özelliklere sahip insanları bir araya getiren bir sosyal platform olmaktır.. Evet şimdi haber mizah konuları çok fazla göz önünde, bunun nedeni yeni açılmış bir forum olmamızdır. Zamanla o dengede kendiliğinden yerine oturur. Ama mizah vs. diğer konular her zaman öne geçicektir, her zaman araba konuş konuş nereye kadar.

Sitenin ismi Seat la başlıyor olabilir, ama bu demek değildirki sitede paylaşılan herşey Seat'la başlayacak Seatl'a ilgili olacak... Burda asıl paylaşım dostluk ve sohpettir, yeri gelince yardım isteyende konu açıyor, cevabınıda burdan alabileceği en verimli şekilde aldığına inanıyorum.Yani bu site sadece otomobillerle ilgili bilgi, döküman arşivi veya paylaşımı yapılan bir araç olarak görülmemeli, buranın asıl amacı, ortak zevklere özelliklere sahip insanları bir araya getiren bir sosyal platform olmaktır.. Evet şimdi haber mizah konuları çok fazla göz önünde, bunun nedeni yeni açılmış bir forum olmamızdır. Zamanla o dengede kendiliğinden yerine oturur. Ama mizah vs. diğer konular her zaman öne geçicektir, her zaman araba konuş konuş nereye kadar.

Kesinlikle, her zaman araba araba nereye kadar..bunda hemfikirim.
Ancak yeni mesajlarda 3 sayfanın 3üde sohbet mizah olmasına da karşıyım..bunu en aza indirmek için sabit bir dünyadan haber sabit bir de video paylaşim topic'i önerisini sundum.Değerlendirmesi size aittir.Yöneticiler tarafindan ayarlanabiliyorsa siteye giriş yaptiğimda mizah/sohbet bölümünü görmem engellensin/yasaklansın vs. ,kabulümdür.

mesaj takibi özelliği var forumda nasıl çalışır bilmiyorum ama işine yarar belki..

Kesinlikle, her zaman araba araba nereye kadar..bunda hemfikirim.
Ancak yeni mesajlarda 3 sayfanın 3üde sohbet mizah olmasına da karşıyım..bunu en aza indirmek için sabit bir dünyadan haber sabit bir de video paylaşim topic'i önerisini sundum.Değerlendirmesi size aittir.Yöneticiler tarafindan ayarlanabiliyorsa siteye giriş yaptiğimda mizah/sohbet bölümünü görmem engellensin/yasaklansın vs. ,kabulümdür.

volkan bu dediklerini gökhan ve murat'a ileticem veya okumaları için...diğer arkadaşların dedikleride aklıma yatıyor orta yol bulunur sanırım...yeni mesajlara tıkladınmı çok karışıyor cepte

---------- Post added at 12:28 ---------- Previous post was at 12:27 ----------

ayrıca yepyeni bir ana sayfamız olucak burada herşey halolur sanırım

Cezmi abi ben foruma baktımda 2 tane ana konu görünüor haberler adı altında bunlarıda düzenleyelim. Bizimkiler okursa bunuda dikkate alsınlar.

volkan bu dediklerini gökhan ve murat'a ileticem veya okumaları için...diğer arkadaşların dedikleride aklıma yatıyor orta yol bulunur sanırım...yeni mesajlara tıkladınmı çok karışıyor cepte

---------- Post added at 12:28 ---------- Previous post was at 12:27 ----------

ayrıca yepyeni bir ana sayfamız olucak burada herşey halolur sanırım

teşekkür ederim cezmi abi,forum için daha iyi olacağını düşündüğüm için bu öneriyi açtım,kaç zamandır bu şekilde kullanıyoruz,kullanmaya da devam ederdik ama karışıklık olmasa daha iyi tabi ki.

Geri
Üst Alt