Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Önce Hangisinden başlamalı

LEONISM

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba

Motora yapmak istediğim işlemlerin hepsini aynı anda yapamayacağım için belirli bir sıraya koymak istiyorum. Teknik açıdan falan sizce önce neyden başlanmalı. Ben kendime göre bir sıralama belirledim ama ne kadar doğru bilmiyorum ?
Ve uygulanabilecek başka şeyler varsa paylaşırsanız sevinirim.
Ayrıca sat şunu bunu al demeyin daha 1 sene ödemesi var :D :D
Teşekkürler şimdiden

1- Dumpvalve
2- Cold Air Intake
3- Düz boru ve Son susturucu
4- Sprint Booster (Gaz tepkimesini hızlandırmak, Bilmeyenler için)
5- Yazılım

Doukan bence 1 ile 2 yer değişmeli..sprint booster ise çok gerekli değil gibi geliyor bana bizim araçlar için:(düz 1,6 olsa olabilir ama bizim arabalar hemen turbo ile fırlıyor zaten:D

sprint booster ı kaldır yazılımla o iş halloluyormuş gereksiz para harcama
hava filtresi ve yazılım ile başla

Doukan bence 1 ile 2 yer değişmeli..sprint booster ise çok gerekli değil gibi geliyor bana bizim araçlar için:(düz 1,6 olsa olabilir ama bizim arabalar hemen turbo ile fırlıyor zaten:D

Abi dumpvalve'i sırf sesi için ilk sıraya koydum :D Turbonun etkisi tartışılmaz zaten de araba gaza geç tepki verince bazen sinirimi bozuyo :D

Cai yaparsan zaten mevcut dv in bütün tepkilerini ses olarak alacaksın Doukancim:)

Halloluyosa eyvallah

oluyomuş kurtbil söyledi bende bir ara düşünüyordum kesinlikle alma yazılım hallediyor dedi..
yazılım esnasında..tepkime süresini 0 a indiriyormuş..
ses diyorsun bir birini tamamlamalı
o zaman hava filtresi ve DV ve yazılım

kardesim siralama mukkemmel once alt yapi en son yazilim zaten bu isi biliyorsun :) sana tek onerim olcak bu islemlerin hepsini bir arada 900 euro ya kit halinde satin almak istersen evo tech derim 165 hp 260 nm dyno ve motor garantili fiyat fiyatin icinde kutu ici filtren ve dump valven dahil :) 2ikiz araclarimiz bu sayede dahada ikiz olur :) bende bu evo tech i ciddi ciddi dusunuyorum ufak ufak para atiyorum yapicam insallah :)

Geri
Üst Alt