Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ön Tampona Ufak Makyaj

gokhan_acr

Kayıtlı Üye
Bu gidişle tampona para ayıramıyacağımı anlayıp azda olsa güzelleştirelim dedim :)

Sizce olmuşmu , Herzamanki gibi yine kendim yaptım maliyet 5 tl :D

oQDo62.jpg

lYambk.jpg

Vpqm3V.jpg

nP8ZJg.jpg

Yani emeğin için eline sağlık ama cupra tamp on alana kadar kullan ama en uygun olacağı zamanda al çünkü bu tampona ne yaparsan yap onun gibi olmaz

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

valla dediğim gibi tampona para ayiramadigim icin boyle bisey yapayim dedim :D

ALLAH kaza bela vermesin. Şu Seat logosunu kaplama işi çok güzel duruyor. Görünce yapasım geldi :)

güzel olmuş altına bi ön tampon lipi koydun mu. 10 lira falan, bence daha bi iyi duru gibi

bu tarz ufak tefek işler icin 100-200 tl para vermeye gerek yok bence elim yatkindir boyle ufak çok oval olmayan yerleri kaplama planiniz varsa malzemeyi alin ugrayin yanima halledelim @eserbaba lip alicam bide hizli cila alip arabayi parlatmam gerek ufak tefek kılcal cizikler mevcut gonul isterki daha guzelini yapayim ama bu aralar depoya benzin koymak bile beni zorluyor

bu tarz ufak tefek işler icin 100-200 tl para vermeye gerek yok bence elim yatkindir boyle ufak çok oval olmayan yerleri kaplama planiniz varsa malzemeyi alin ugrayin yanima halledelim @eserbaba lip alicam bide hizli cila alip arabayi parlatmam gerek ufak tefek kılcal cizikler mevcut gonul isterki daha guzelini yapayim ama bu aralar depoya benzin koymak bile beni zorluyor
Gökhanım logosuz panjur bulamadım benım logoyuda kapla bir ara cigerim benimm

Beni EDS ler iyi tanır

Geri
Üst Alt