Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ön silecekler ve su fıskiyesi çalışmıyor.

setnogrom

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar acayip bi sorunlar karşılaştım.
Dün Ankara'dan çıktım bir süre sonra silecekleri çalıştırdım vs vs sorun yoktu.Aradan 1 saat gibi biz zaman geçti ve silecekleri çalıştırmak istediğimde sadece arka silecek çalıştı.Enterasan olan ön silecekleri devreye soktuğumda yine arka silecek çalışıyor önler çalışmıyor su fıskıyesinide çalıştırmak istediğimde yine arka silecek çalışıyor bi mantıkta yürütemedim saçma salak bişi:)

xx

aracın kaputu açık olabilirmi acaba. bu arabalarda kaput kilidinde sensör var. kaput açık olduğunda çalışmıyor. ben bu olabilir diye duşunuyorum.

aracın kaputu açık olabilirmi acaba. bu arabalarda kaput kilidinde sensör var. kaput açık olduğunda çalışmıyor. ben bu olabilir diye duşunuyorum.

Sanmıyorum kaputtan değildir.Çünkü yolda giderken olan bir durum,çalışıyordu ama bir saat sonra hiçbir neden yokken bu garip arızayı yaptı.:confused:

xx

silecek kolunda bir sıkıntı olabilir seat ı pek bilmiyorum ama opelim varken aynı sıkıntıyı yaşamıştım bende. Ya sigortada ya da silecek kolunda bir sıkıntı vardır servise bi baktırırsan net cevabı vereceklerdir

silecek kolunda bir sıkıntı olabilir seat ı pek bilmiyorum ama opelim varken aynı sıkıntıyı yaşamıştım bende. Ya sigortada ya da silecek kolunda bir sıkıntı vardır servise bi baktırırsan net cevabı vereceklerdir

Yok bu tarz sorunları kendim çözerim pek servise gitmem biraz uğraşmayı severim :)olmadı sökeceğim ne varsa ama bi ipucu ve bilgi ile başlarsam daha kolay olacak:)

xx

hımmm okey:) bu da mantıklı ama tam olarak arıza yı tespit etmen lazım ama tabiki ben genede silecek kolundan olduğu kaanatindeyim içindeki mikro devreler zamanla sıkıntı yaratıyor o yüzden de karışıklık oluyor bence bi silecek kolu al değiştir sorunun kalmaz diye düşünüyorum

silecek kolu içindeki swichlerden sıkıntı olabilir diye düşünüyorum -10 dereceyi gördüm demişsin tıştan acaba nasıl bi etken yaratmış olabilir anlam veremedim normalde silecek suyu donduğundada aynı problem yaşanıyor borular yerinden çıkıyor fışkiyeler devredışı kalıyor ancak bu sorunu anlıyamadım bence kolda sorun var sigortalar düşük ihtimal görünüyo...

far yada sislerde xenon varmı?ne marka?silecek motoru yandığında aynısını yapıor:)

far yada sislerde xenon varmı?ne marka?silecek motoru yandığında aynısını yapıor:)

Yener :) 6l ibizalarda bu sistem yok diye biliyorum normal xenon kitlerde bir sıkıntı yaratmıyor yeni modellerde sıkıntı oluyor bildiğim kadarıyla kardeşim

Geri
Üst Alt