Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ön silecekler ve su fıskiyesi çalışmıyor.

aynı sorun bende de var, seat leon 2006 model, bu silecek motoru soketi ve sigortası nerde dir acil olarak yapmam gerekiyor :(

Arkadaşlar selam,
Arka silecekten su gelmiyor. Delik tıkanmış olabilir diye sıcak su döktüm ama yinede gelmedi. Su atması için kolu itince ses geliyor ama su gelmiyor. Antifirizli cam suyu da var. Arka sileceğin kapağı düşmüş o böyle bir şeyi sağladığını düşünmüyorum. Nedeni ne olabilir ?

Not: halletim

Son düzenleme:
2011 İbiza ön silıcek çalışmıyordu önü çalıştırmak isteyince arka silecek çalışıyordu üzerinde 10 yazan kırmızı ön silecek sigortası yanmış değiştırınce düzeldi

2011 İbiza ön silıcek çalışmıyordu önü çalıştırmak isteyince arka silecek çalışıyordu üzerinde 10 yazan kırmızı ön silecek sigortası yanmış değiştırınce düzeldi
Arabamda takım çantasında her zaman bir paket sigorta mevcuttur.Geçen sene pikniğe gittik akşam dönüşte plakalık ışığı yanmıyordu sigortayı değiştim halloldu.

Bazı durumlarda silecek hortumu kopabiliyor en basit güzel çözümü yazıyorum; kopan hortum parçalarının arasına daha ince pipet vb. Bir parça koyun 10-15 cm uzunluğunda ve siyah bantla iyice çevirin. 10 numara çözüm.

Geri
Üst Alt