Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ön silecekler ve su fıskiyesi çalışmıyor.

Yener :) 6l ibizalarda bu sistem yok diye biliyorum normal xenon kitlerde bir sıkıntı yaratmıyor yeni modellerde sıkıntı oluyor bildiğim kadarıyla kardeşim

Doğrudur kardeşim:) bende aynısını yaşamıştım direk o geldi aklıma ondan şeyaptım yani:) ama ibizalarda olmuyo diosan dorudur bilgim yok,bin bilsende bir bilene danış diolar sonuçta.saygılarr

Doğrudur kardeşim:) bende aynısını yaşamıştım direk o geldi aklıma ondan şeyaptım yani:) ama ibizalarda olmuyo diosan dorudur bilgim yok,bin bilsende bir bilene danış diolar sonuçta.saygılarr

eywallah kardeşim :) yok benim kasada da oluyor aynı sorun ama eski kasalarda sistem aynı bi sıkıntı olmuyor o yüzden bu canbus olayı sıkıntılı biraz dediğin gibi direk silecek beynini yakıyor

eywallah kardeşim :) yok benim kasada da oluyor aynı sorun ama eski kasalarda sistem aynı bi sıkıntı olmuyor o yüzden bu canbus olayı sıkıntılı biraz dediğin gibi direk silecek beynini yakıyor

o halde silecek iptaline gidiyoruz:D:D

würt silecek suyu -20 diyo :D o zaman her silecek suyuna 1 lt würt koysak :D çözeriz :D

silecek kolu içindeki swichlerden sıkıntı olabilir diye düşünüyorum -10 dereceyi gördüm demişsin tıştan acaba nasıl bi etken yaratmış olabilir anlam veremedim normalde silecek suyu donduğundada aynı problem yaşanıyor borular yerinden çıkıyor fışkiyeler devredışı kalıyor ancak bu sorunu anlıyamadım bence kolda sorun var sigortalar düşük ihtimal görünüyo...

-10 evet gördüm ama bu kadar soğuk şartlarda silicek suyunu kullanmam zaten sorun yaratıyor bu bildiğim birşey kaldıki bu düşük sıcaklıkta toplasanız 20 dakika kalmışımdır.cam suyu çalışmasın tamam,ama ön sileceği devreye soktuğumda arka çalışıyor evet kolda gibi sorun ama durduk yere bunu yapması çok acayip diyelim silecek suyunda oldu bu tarz bi arıza tepkisi yinede saçma teknik olarak pek makul bi arıza göstergesi değil.Bakalım çarşamba günü ben hepsini sökerim ne var ne yok.Olmadı devreleri kontrol ederim gerekirse su motoru silecek motorunuda söker bakarım garip bi arıza en azından öğrenmiş olacağız:)
far yada sislerde xenon varmı?ne marka?silecek motoru yandığında aynısını yapıor:)

İbişlerin bu kasada bu tarz sorunlar olmuyor.Yeni jenerasyon araçlarda görülen bir durum dediğiniz.Ama tşk ederim:)

-10 derecede su donar :)

su donar doğru ama sudan kaynaklı değil bu arıza!Bence kısa devre muhtemel gibi.

xx

yanlız bizim atladığımız bir nokta arkadaşımızın son yazdığı mesajda fark ettim. ön sileceği çalıştırdığında arka silecek çalışıyormuş. bu konuyu bir servise sor istersen. beyinle alakalı bir durum olabilir.

-2 derecede yolda giderken cam silecek suyum donmuştu.. :D:D

Geri
Üst Alt