Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ön Patlak Basslar

leontr26

Kayıtlı Üye
basslı şarkılarda şarkıdan şarkıya değişiyor ön basslar biraz titrer gibi vuruyor arka bassları kuvvetlendirip ön basları kısmak istesem nasıl yapabilirim audio kısmından bilen varmı

EQ ayarları ön arka olarak yapılamaz, bağlı bütün hoparlörlere etki eder. Ön hoparlörleri balance/fader ayarlarından kısabilirsiniz ama sadece bass değil, bütün ses seviyesi kısılır.

Benim Leon’un sağ ön kapı hapörlör bası patlak, kendim söktüm , sağ kapı döşemesini, hapörlörü aldım elime , oto teyipçilere gittim, 20.5 cm fln orijinal i , bunu bulamazsin dediler, Denizli de Seat yetkili bayiye gittim , şase den baktılar, orijinal 128 TL dediler, tmm alıyım dedim, ellerinde yokmuş, sipariş verelim , bayramdan sonra alırsın dediler, İstanbul dayım şimdi, buradaki bayiden alcam, kendim takcam

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kaç model sizin araç

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt