Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ön park sensörü

emre3365

Kayıtlı Üye
Selamlar herkese. 1 hafta önce bayiden sıfır aldığım Atecanın sağ ön park sensörü; yüksek bi kasisten geçerken ya da trafikte ışıkta durunca, önde ki araca çok yakın olmamama rağmen sürekli ötüyor. Arabayı temizlettim buna rağmen geçmedi. Bu konu da servise baktırmak dışında ne yapabilirim ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Servis ücretsiz bakmıyor mu, sonuçta garantisi devam ediyor.

Ordaki sensor muhtemelen fabrikasyon hatalidir. En mantikli cozum servise gostermek..

Selamlar herkese. 1 hafta önce bayiden sıfır aldığım Atecanın sağ ön park sensörü; yüksek bi kasisten geçerken ya da trafikte ışıkta durunca, önde ki araca çok yakın olmamama rağmen sürekli ötüyor. Arabayı temizlettim buna rağmen geçmedi. Bu konu da servise baktırmak dışında ne yapabilirim ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Ön sensör muhtemel arızalıdır servise giderek gösterin değişim yaparlar
Park etmediğiniz sürece ön park sensörleri devreye girmez girmemesi gerekir siz manuel açmadığınız sürece

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Arabayı aldığım yerde plakayı takan arkadaş, plaka çerçevesini sensörü az da olsa kapatacak şekilde takmış. Dikkatli bakınca anlaşılıyor. Daha küçük plaka çerçevesi takınca düzeldi

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sorunun çözülmesine sevindim keyifli sürüşler

Çok teşekkürler :)

Geri
Üst Alt