Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ön Panel Ezilmesi

fatihyksel

Kayıtlı Üye
Bildiğiniz gibi 8. ayda yol dönüşü bir kaza geçirmiştim ama allaha şükür ne bizde bir sorun vardı nede arabada görünür bir sıkıntı vardı ertesi gün sanayiye gittim işaretlediğim yerde göreceksiniz istanbulda demir kartel koruma taktırdım o olmasa altını yolup gidecekti oda eğilince o ses yapıyor düzelltirdim geçen gün kaynağı kırıldı söktüreyim orjinal kartel koruma taktırayım dedim servise gittim life kaldırdılar ve kartelin olmayacağını ön panelin eğildiğini söylediler ve ön panel ve dibindeki uzun boru şeklindeki demirin değişmesi lazımmış ve bana 2.000 tl ye kadar fiyat çıktı yaptırmassam sorun olurmu dedim hiç bir şekilde sıkıntı yaratmaz dedi ama kafama takıldı işin içine ön panel girince sıkıntı oldu fikirleriniz nelerdir

Uploaded with ImageShack.us

bi sorun olmasa bırak öyle
yada gene demir koruma yaptır

o borunun içinde birşey varmı yani sadece koruma amaçlıysa kalsın ama korumadan başka bir işlevi varsa sorun çıkarabılır

bence bırak ögle fatihh yürür aksamında bi proplem yaratmıyosa

Problem olucak gibi gözükmüyor ama genede sen bilirsin :eek:key:

problem çıkmaz diye düşünüyorum yüksel kardeşim..

Yürüründe felan bir sıkıntı yok olmadığın söyledi ama sonrada karteli takamayız olmaz deyince haliyle kafa karıştırdı biraz

Geri
Üst Alt