Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ön Panel Ezilmesi

Boşuna Masraf Etme Fatih Bişey Yok Orda..

Öncelikle geçmiş olsun tekrardan. Borunun içinden geçen bişi var mı yok mu onu bilmiyorum ama çok önemli bişi yokmuş gibi görünüyor. Bir de ben sonradan yapılan karter korumalara karşıyım. Özellikle metal olanlara. Allah göstermesin, kaza esnasında o motorun aşağı inmesi gerekiyor arkadaşlar. Aksi halde çarpmanın şiddetiyle motorun yolcu kabinine kadar girme riski vardır. Bu yüzden fabrika çıkışlı bir çok araçlarda bile plastik koruma vardır ya da hiç yoktur. Bizim ülkemizin yolları malum kötü olduğu için bir çok kişi karter koruma taktırma gereği duymakta fakat kesinlikle yanlış !

Zaten Öyle Duracak Alttaki Demiride Sökeceğim Zaten Artık Kolay Kolay Şehir Dışına Çıkmam Hep Şehir İçi o Yüzden Gerekte Kalmaz Sötürecem öyle binerim artık satana kadar gider öyle en azından burdaaldığım cevaplar beni daha da faazla rahatlattı

Geri
Üst Alt