• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Ön logo iptali

Pascal

Kayıtlı Üye
İsim
Ozan Akgül
Nereden
İstanbul
Plaka
34MOD49
logo iptali yapıp ta logosu elinde olan var mı? Pişmanım Rentelde bıraktığıma, 3 senedir böyleyim sanki logolu daha güzeldi gibi geliyor.
bence boşver abi, çok güzel bu şekilde

fnasif

Kayıtlı Üye
İsim
Faruk NASIF
Nereden
İstanbul
Plaka
34 GE 9723
değişiklik iyi gider, aracında en az değişiklik yapan benim galiba. ama bu aralar rahat batıyor sanki :D

H

HaKo

E-Posta Onayı Bekliyor
Evet 3kaatcı rentel yapıp vermiyodu bizde bilmiyoduk tabi, iyi kazıkladılar zamanında...
Bende siyaha boyatırsan süper olur, ayrıca siyah arabaya logo iptali bence çok yakışıyor.

YCO

Kayıtlı Üye
İsim
Yiğit
Nereden
İstanbul
Plaka
TM2556
sakın boyatma. !!

ben eski panjurumu 2 defa boyattım ufak bi taş geldiğinde direkt atıyo boya, ne kadar zımbaralasan da ordaki kromaj çıkmıyo adam gibi boya tutmuyo o yüzden..
Cupra panjur alıp ona bal peteği alabilirsin biraz daha pahalı olur ama ömür boyu siyah ve düzgün bi şekilde kalır..boyaması vs. de ucuza gelmiyo çünkü o kadar üstüne biraz daha koyup ömürlük olması çok daha mantıklı..

en son kaza yaptıktan sonra ben de bu işlemi yaptım..
Cupra'nın fırın boya ve siyah çerçeveli biliyosun..

---------- Post added at 20:29 ---------- Previous post was at 20:27 ----------

logo iptali yapıp ta logosu elinde olan var mı? Pişmanım Rentelde bıraktığıma, 3 senedir böyleyim sanki logolu daha güzeldi gibi geliyor.
Faruk abim bende 2 tane logo var odamda..
ama sana pahalıya patlar söyliyim..hele bi tanesinde 1 tane bile çizik yok en son Cupra panjuru aldığımda kesilen logoda.. :D

fnasif

Kayıtlı Üye
İsim
Faruk NASIF
Nereden
İstanbul
Plaka
34 GE 9723
bir tanesinde çizik yok tamam, peki diğeri nasıl, çok mu çizik :D:D:D ve patlayacak pahalısını bi öğreneyim bakiim senden :D

YCO

Kayıtlı Üye
İsim
Yiğit
Nereden
İstanbul
Plaka
TM2556
Cupra'nınkinin de üstüne bişiler konmuş ufak tefek çizikler oluşmuş abi ama 2'si de rahat rahat takılabilir..eğer niyetin bal peteğinin üzerine koymaksa iğrenç duruyo abi denemiştik zamanında tolkiyle..yeni logolar küçük onları denemedik sadece.. :D

fnasif

Kayıtlı Üye
İsim
Faruk NASIF
Nereden
İstanbul
Plaka
34 GE 9723
üstüne yada orjinaldeki gibi, sadece biraz önceye dönsem gibi düşünce var ciddi bir niyet yok henüz.

cmi87

Kayıtlı Üye
İsim
Cüneyt Mert İleri
Nereden
İstanbul
Plaka
34 DY 7117
Yiğit peki bu cupra çerçevesi ne kadar biliyo musun?

YCO

Kayıtlı Üye
İsim
Yiğit
Nereden
İstanbul
Plaka
TM2556
bildiğim kadarıyla 160 civarı olması lazım öyle hatırlıyorum ama..

sana boyama aşağı yukarı 50-60Lira civarına gelicek petek de 70Lira olması lazım..
yani 120 civarı bişi tutması lazım aşağı yukarı..sen Cupra panjur + petek alıcaksın ve ömürlük olucak..boyatmak eminim sana daha mantıklı geliyodur şuan ama ertesi gün görmeye başlicaksın atan boyaları..eski boyalı panjurumu 2 defa boyattım söylediğim gibi ve sinir ediyodu artık beni.. :S

üstüne yada orjinaldeki gibi, sadece biraz önceye dönsem gibi düşünce var ciddi bir niyet yok henüz.
Faruk abim ne zaman istersen biri senindir.. :) ;)

H

HaKo

E-Posta Onayı Bekliyor
cupra çerçevesi 110 TL idi eğer zam gelmediyse.

Üst Alt