Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ön lipi servisten alsak???

Koridorosman

Kayıtlı Üye
Mk3 dizel leon aracıma ön lip taktıracağım fakat lip taktırması 75 tl dediler acaba aracı kanala çeksek kendimiz takabilirmiyiz bi özelliği varmı o liplerin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bi özxelliği yok iki kişi çok rahat montaj yaparsınız 4-5 vida ve şarzlı lazım

Gerekli takım ve alet olduktan sonra takarsınız.

Valla dün lipi takacaktım hatta kanala felan da çekmedim direk yola eğildim ama tornovidam biraz uzun geldi baktım uğraşılmıyor bıraktım.
Ufak bir tornavida alıp yapacağım.
Güzelce ölçüp biçtikten sonra lip varsa sen de takarsın sorun değil bence...

Valla dün lipi takacaktım hatta kanala felan da çekmedim direk yola eğildim ama tornovidam biraz uzun geldi baktım uğraşılmıyor bıraktım.
Ufak bir tornavida alıp yapacağım.
Güzelce ölçüp biçtikten sonra lip varsa sen de takarsın sorun değil bence...
Gerekli takım ve alet olduktan sonra takarsınız.
Bazıları diyoeki bunlar fr tampon için kastırmanız gerekiyo felan

Senin lip nasıl bilmiyorum. Bi elinle kontrol et tam oturuyor mu tampona felan diye. Sert malzeme mi. Görmeden birşey diyemem. Benim dediğim lip hani şu yumuşak plastik cupra lip...

Senin lip nasıl bilmiyorum. Bi elinle kontrol et tam oturuyor mu tampona felan diye. Sert malzeme mi. Görmeden birşey diyemem. Benim dediğim lip hani şu yumuşak plastik cupra lip...
Bnm dediğim servisin sattığı bi tane lip var standart olan o :) oda biraz esnek tabi

lip için plastik için sağlam sıkılan özel elmas uclu akıllı civatalar (yani diş araları geniş) ıkı plastiği sağlam zımbalar :) orta merkezden lipin ortasını merkezledin mi tampona gerisi kolay.yalnız cift taraflı bantla yerini belirleyin tampon delik deşik olmasın

Geri
Üst Alt