Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ön Lip + Arka Dİfüzör

tibuk5361

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar,
Aracıma bişeyler yaptırmak istiyorum, Şuan Tamamen orjinal haliyle duruyor (1.6 Stylance 2008 Model-Sİyah) Sadece cam filmi var aracımda ,
Ön tampona Lip arkaya da difüzör yaptırsak saçma mı durur.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2016-09-30 at 11.30.58.jpeg
    WhatsApp Image 2016-09-30 at 11.30.58.jpeg
    94.8 KB · Görüntüleme: 43
Merhaba Arkadaşlar,
Aracıma bişeyler yaptırmak istiyorum, Şuan Tamamen orjinal haliyle duruyor (1.6 Stylance 2008 Model-Sİyah) Sadece cam filmi var aracımda ,
Ön tampona Lip arkaya da difüzör yaptırsak saçma mı durur.

Hayır tabii ki saçma durmaz. Ben olsam FR arka tampon takıp çift egzoz çıkışı yapardım. Aracınız siyah olduğundan yaptığınız modifikasyonlar çok fazla belli olmaz ama ön lip falan takarsanız aracınıza estetik hava katacaktır.

Hayır tabii ki saçma durmaz. Ben olsam FR arka tampon takıp çift egzoz çıkışı yapardım. Aracınız siyah olduğundan yaptığınız modifikasyonlar çok fazla belli olmaz ama ön lip falan takarsanız aracınıza estetik hava katacaktır.
FR tampon takmadan bu işlemlere girsem? Daha yeni baskı şanzıman işlerine girdim , tampona verebileceğim nakitim olamaz ;)

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
FR tampon takmadan bu işlemlere girsem? Daha yeni baskı şanzıman işlerine girdim , tampona verebileceğim nakitim olamaz ;)

Olabilir tabii ki... Hangi koşul sizin için uygunsa o ölçüde modifiye edebilirsiniz aracınızı. Benimki sadece bir öneri neticede :)

bir lip bir difüzör aracı bambaşka yapar bide jantları degıstınmı tadından yenmez

Ben aracıma ön lip taktirmistim kirmizi ibiza ama tekirdagdaki yol calismalarindan bugun yere vurdum ve lip kırıldı yenisini taktircam tekrardan ve arka difüzör ariyorum ama tekirdagda bulamadm bilen varsa yardimci olabilir mi tekirdag corlu silivri olabilir

Ben aracıma ön lip taktirmistim kirmizi ibiza ama tekirdagdaki yol calismalarindan bugun yere vurdum ve lip kırıldı yenisini taktircam tekrardan ve arka difüzör ariyorum ama tekirdagda bulamadm bilen varsa yardimci olabilir mi tekirdag corlu silivri olabilir

Benim de maalesef ön lip arabalı vapura binerken sürttü ve kırıldı. Ben de müsait bir zamanda yenisini taktıracağım İnşallah.

Bence ilk olarak arabanın rengini canlandırmak lazım. Güzel bir cila uygulamasına ihtiyaç var. Ardından fr tampon çift egzos çıkışı öne de lip güzel durur. Jantlar da değiştimi tadından yenmez.

Arka tampon yaptircak yer bulamiyorum işte ben

Bence ilk olarak arabanın rengini canlandırmak lazım. Güzel bir cila uygulamasına ihtiyaç var. Ardından fr tampon çift egzos çıkışı öne de lip güzel durur. Jantlar da değiştimi tadından yenmez.
Renk canlandırma işine girdik,Pasta Cila ve boya koyuma yapıldı, Sadece kuşkum mevcut jantlarla ve mevcut yükseklikle öne lip arkaya difüzör koymak komik mi gösterir? yanda marşbiyel yok bişey yok araba standart yükseklikte jantlar 16 orjinal stylance jantları

Geri
Üst Alt