Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ön gündüz ledleri neden bu şekilde (2017)

Denedim abi o şekildede yine soluk açıdan kaynaklı değil sanırım %90 arıza ama şaşırdığım kısım 2 tarafında aynı olması :(
iki tarafın da aynı olması şaşırtıcı
özellikle alakalı olabilir diye geldi benim de aklıma

iki tarafın da aynı olması şaşırtıcı
özellikle alakalı olabilir diye geldi benim de aklıma
Bende oraya takıldım abi . Acaba led paketin içindede sınıf sınıf ayrım mı var diye ama kataloglarda vs. öyle birşey görmedim , en iyisi servise gidip göstermek hava biraz kararsın daha net oluyor o fark gidip danışıcam Erya servise.

İki farıda görecek şekilde arabanın 5-10metre önüne geçip tam karşıdan bakıp çekerseniz daha iyi anlaşılır

İki farıda görecek şekilde arabanın 5-10metre önüne geçip tam karşıdan bakıp çekerseniz daha iyi anlaşılır
Birazdan inip yapıcam 0 konumunda uzaktan çekicem ama anlaşılacağını sanmıyorum kamerada orayada yansır ışık

işin ilginç yanı profil fotoğrafında normal görünüyor :) Orası tek bir led tarafından aydınlatılıyor galiba, farda sorun var gibi gelmedi ama sen gene bir göster için rahat olsun :)

Üstadim oncelikle buyuk gecmis olsun soyle ki siz icerden gunduz ledini acmak icin swich i cevirdiginizde direk led yanmaz led surucu kartina elektronik bilgi verilir ve bilgi dogrultusunda surucu karti ya fari ya sisleri ya da gunduz led lerini aktif duruma getirir ve led ler hakkindaki bilginiz nedir bilmem ama farinizin acik devre semasini internetten bulup bakarsaniz her bir led kendi arasinda 4 lu olarak seri bu seri hatlar ise kendi arasinda paraleldir yani ariza yaptiginda tamaminin off duruma gecmeme sebebi budur. Resimlerden gordugum kadariyla sizin farlarinizin ledlerini suren kart uzerinde de bi sorun olabilir ya da far icerisinde ki seridin son paralel hattinda da bi sorun olabilir size tavsiyem garantiniz devam ediyor ise yetkili servis ile gorusmeniz tekrardan gecmis olsun

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üstadim oncelikle buyuk gecmis olsun soyle ki siz icerden gunduz ledini acmak icin swich i cevirdiginizde direk led yanmaz led surucu kartina elektronik bilgi verilir ve bilgi dogrultusunda surucu karti ya fari ya sisleri ya da gunduz led lerini aktif duruma getirir ve led ler hakkindaki bilginiz nedir bilmem ama farinizin acik devre semasini internetten bulup bakarsaniz her bir led kendi arasinda 4 lu olarak seri bu seri hatlar ise kendi arasinda paraleldir yani ariza yaptiginda tamaminin off duruma gecmeme sebebi budur. Resimlerden gordugum kadariyla sizin farlarinizin ledlerini suren kart uzerinde de bi sorun olabilir ya da far icerisinde ki seridin son paralel hattinda da bi sorun olabilir size tavsiyem garantiniz devam ediyor ise yetkili servis ile gorusmeniz tekrardan gecmis olsun

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Servise gidip detaylıca inceleticem showroomda ki araçlar ile kıyaslayıp kanıtlanıcam gelişmeleri buradan yazıcam. İlgin için teşekkürler.

Biraz geç oldu ama bende baktımda alt kıvrımda yanıyomuş herneyse siz sorunun ne olduğunu çözdünüzmü

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Konuyu unutmuşum :) Servisede sordum kendimde inceledim ledlere bakış açısından kaynaklıymış tam üst kısımdan baktığınızda sönük yada zayıf gibi duruyor tam karsıdan bakınca heryere eşit dağılıyormuş

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt