Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ön göstergeden gelen ses...

Aracim yeniyken benim de on gogus dahil bir kac yerden tikirtilar geliyordu..ama araba 15Ki gecti sesler bitti... plastik oturusuyor demek ki....

yok plastik ses değil benimki bişey orda gevşemiş yada bi mekanizmada bozukluk var servise gittim fakat bişey yapamadılar ustlıklarından şüpheliyim ben.. bayramdan sonra tekrar götürücem inşallah düzelir aşık olarak aldığım araba:) soğumak istemiyorum..

evet abi hemen servise gidiyorsun... neyi varsa baktırıyosun... kafana fazla takma bi de bu sesleri... gelip Bergama da kullansan kafayı yersin herhalde... arabanın ses gelmeyen yeri kalmıyor...

Arabayı yeni aldığımda bendende geliyodu ama kesildi artık zamanla geçiyo.

Bu konuda Seat forever :) yarışmaya 2007 ibizayla katılıyorum ben de..

VW yürüyeni motoru şaseyi yapıvermiş gerisini koyvermiş üstüne de Seat amblemi takıvermiş :D Bu seslerin geçmesinin çaresi aynı arabanın VW olanına yönelmek. Yani Golf'e.

valla bende 0 km alıp antalyaya gittim bayramda gidene kadar bozuk yolda direksiyonun ordan cızır cızır ses geldi üstüne sıkıca bastım geçti ama istanbula gelince ses kallmadı
bende de oldu

Geri
Üst Alt