Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ön Cupra tampon yapan yerler

ageblood

Kayıtlı Üye
Ön cupra tampon için öğrenci halimle biraz para biriktirdim fakat orj. kadar değil tabikide.. :) O yüzden özellikle Ankara'da veya iyi bir yer varsa şehir dışında uygun fiyata kaliteli fiber tampon yapan yerler var mı? Bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim hazır yazın stajlarda bitmişken bunla uğraşırım diyorum..

ostim'de ivedik'te yapan muhakkak bulunur hemşo, fakat ne yazık ki sana tavsiye edebileceğim güvenilir bir "seatçı" yada "modifiyeci" usta yok şu anda.. yine de soruşturum senin için :)

fiber cupra tamponda tavsiye edilecek bir adam henüz piyasaya çıkmadı:)

İstanbulda Rs tuning garage erdal abi yapıyor..

ostim'de ivedik'te yapan muhakkak bulunur hemşo, fakat ne yazık ki sana tavsiye edebileceğim güvenilir bir "seatçı" yada "modifiyeci" usta yok şu anda.. yine de soruşturum senin için :)

sağol teşekkürler :) valla bu hafta gidicem sorucam soruşturcam..internetten araştırdım cupra diye aero satıyor herkes..umarım buluruz..

Geri
Üst Alt