Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ön Camlar Tam kapatınca, yarıya kadar tekrar açılıyor ?

Musty609

Kayıtlı Üye
Araci yaklaşık 2 hafta kullanmadım. Neyse çaliştirdim kullanıyorum, camı açtım, kapatıyım dedim. Ön 2 cam , kapatmaya sonuna kadar basık tutuyorum , cam tam kapanınca, kendini yarıya kadar geri açıyor.
Arka 2 camda böyle birşey yok, kapalıykende kapat desen, bişey olmuyor.
Ön camları araç kontaği ile kapatıyım dedin mi, tekrar açiyor, yarıya kadar.
Tecrübe sahibi olan var mi bu konuda,
Şimdiden saygılar

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Attığın link’e baktım, deneyip yazacam, sağolasın varg

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Reaksiyonlar: VARG
camlar koruma moduna geçiyor
bu da camın zorlanması ile oluyor.
sanrufda da aynı şey olabiliyor.
izlem yollarını temizleyip yola devam edebilirsiniz...

Tek tuş ile kapatmayın kesik kesik azar azar bas çek bas çek yaparak kapatın kapanır :) Klasik sorun. Çok mağduru var :)

hangi camda sorun varsa tam indir elini çekme bekle biraz 10-15 saniye sonra 3 defa yine indirir gibi 2 şer saniye aralık ile tıkla , aynısını tam yukarı kaldırıp yap düzelecek ..!

Ön 2 Camlar kapalıyken , kapatmaya 10-15 sn basılı tutum, direk ön 2 cam ortaya kadar açıldı tabi, 15 sn sonra, elimi çektim kaldirmadan, bu seferde açmaya basıl tutum , ön 2 camı 15 sn kadar, sonra kapatmayı denedim. Düzeldi, emeği geçen herkese teşekkürler.
Bilgi ve tecrübe paylaşıldıkça bizler için faydalı , saygılar

Ön 2 Camlar kapalıyken , kapatmaya 10-15 sn basılı tutum, direk ön 2 cam ortaya kadar açıldı tabi, 15 sn sonra, elimi çektim kaldirmadan, bu seferde açmaya basıl tutum , ön 2 camı 15 sn kadar, sonra kapatmayı denedim. Düzeldi, emeği geçen herkese teşekkürler.
Bilgi ve tecrübe paylaşıldıkça bizler için faydalı , saygılar

camların düzeldiğine sevindim :)

Geri
Üst Alt