• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Ön Cama Sticker

Bee29

Kayıtlı Üye
Mükemmel sticker tasarimlari var ama ön cam alt orta bölgesine yada yan bölgelerine uygulayabilecegimiz şık bi sticker bulamadim. Instagram sayfasindan ve burdan bir kac uyenin aracina ozellikle baktim bulamadim. Fotograflar vs yüzde 90 önden cekiliyor ön cama şık bi sticker neden tasarlamiyorsunuz abilerim kardeslerim :) Ben pek anlamiyorum o yüzden yönetimden isteğim ön cama sticker..

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

memet_one

VİP Üye
Administrator
Mükemmel sticker tasarimlari var ama ön cam alt orta bölgesine yada yan bölgelerine uygulayabilecegimiz şık bi sticker bulamadim. Instagram sayfasindan ve burdan bir kac uyenin aracina ozellikle baktim bulamadim. Fotograflar vs yüzde 90 önden cekiliyor ön cama şık bi sticker neden tasarlamiyorsunuz abilerim kardeslerim :) Ben pek anlamiyorum o yüzden yönetimden isteğim ön cama sticker..

Bu şekilde sadece yazı olarak var

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

LKTN

Kayıtlı Üye

Ben bir seferinde bizim arka camlar için olan stickeri ön cama yapıştırmıştım. Ancak sileceklerden dolayı maalesef çok çabuk yıpranıp koptu. Arka camın sileceği daha az çalıştığı için daha uzun ömürlü oluyor.

Bee29

Kayıtlı Üye
Ben bir seferinde bizim arka camlar için olan stickeri ön cama yapıştırmıştım. Ancak sileceklerden dolayı maalesef çok çabuk yıpranıp koptu. Arka camın sileceği daha az çalıştığı için daha uzun ömürlü oluyor.
Arka camin stickeri dayanmaz o cok ince ama onun büyügü yapilabilir sanki ve o stickerin tasarimi cok guzel. Kalinlastirilmasi ve buyutulmesi gerek

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu

Sercan39

Kayıtlı Üye
Kırklareli babaeskidenim sticker için kiminle iletişime geçebilirim

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt