Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ön cam tamiri

theman

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,

geçtiğimiz haftasonu saolsun karayolları yolda asfalt çalışması yaparken mıcır döküp araçların ezmesini beklediğinden ve çok saygı değer mıcırda hız yapmayı seven şöför kardeşlerimiz sayesinde karşı şeritten gelen aracın fırlattığı bence kaya parçası ön cama çarpıp büyük olmasa da bir çatlak oluşturdu. cama içten ve dıştan dokunulduğunda ele gelen bir kırık yok.

sigorta şirketimle konuştum sadece yerli cam ile değiştirebiliyoruz, orjinal cam için %15 masraf ödemeniz gerekiyor dediler.

Bir diğer olasılık olarak da Auto King'te camı tamir ettirmek olarak gözüküyor. Ancak daha önce benzer bir onarıma gitmediğimden cama yapılacak olan onarımın daha sonrası için bir sorun teşkil edip etmeyeceğine dair şüphelerim var.
Daha önce Auto kingte benzer bir uygulama yaptıran arkadaşlar var ise tecrübelerini paylaşabilirler mi?

Oto kingte değilde Başka bir yerde yapılan bir tamiratın konusu var altta ben çok beğendim bi göz atın isterseniz..
http://www.seatclubworld.com/atolye-amp-aksesuar-61/cam-catlak-tamiri-resimli-anlatim-10568/

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Oto kingte değilde Başka bir yerde yapılan bir tamiratın konusu var altta ben çok beğendim bi göz atın isterseniz..
http://www.seatclubworld.com/atolye-amp-aksesuar-61/cam-catlak-tamiri-resimli-anlatim-10568/

Teşekkür ederim. bunu incelemiştim ama benim asıl merak ettiğim bundan sonrası.... tamir ettirenler memnun mu sıkıntı yaratıyor mu.... ?

Bildiğin eski haline dönmüş cam bi sıkıntı olacağını zannetmiyorum ama konuyu açan arkadaşımız uzun zamandır yok forumda, yorumda yazmıyor yani memnun değilse bile öğrenemeyiz sanırım ..

Bildiğin eski haline dönmüş cam bi sıkıntı olacağını zannetmiyorum ama konuyu açan arkadaşımız uzun zamandır yok forumda, yorumda yazmıyor yani memnun değilse bile öğrenemeyiz sanırım ..

herhangi bir darbe olmadığı ve çatlak kısım tam olarak kapatıldığı sürece hiç bir sorun yaşamazsınız bende benzer bir uygulama yaptırdım hiç bir sorun yaşamadım.

herhangi bir darbe olmadığı ve çatlak kısım tam olarak kapatıldığı sürece hiç bir sorun yaşamazsınız bende benzer bir uygulama yaptırdım hiç bir sorun yaşamadım.

ok teşekkür ederim. Bakalım yarın götürüp göstericem umarım tamir olabilir.

Geri
Üst Alt