Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ön cam deflektörü

SfenkS

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle hepinizin Bayram'ı mübarek olsun Allah kazasız belasız tekrarlarını görmeyi nasip etsin hepimize. 2006 model İbiza aracım var geçenlerde ön camı çatlaktı kaşlıdan değiştirdim. Camı değiştirirken bu camın altında sileceklerin altındaki parça Güneş'ten sertleştiği için çatlayıp kırıldı partsbase.org dan parça numarasını öğrenip servise sorayım ya da parçacılardan arayayım dedim ama site kapanmış ustaya sordum ön cam deflektörü dedi bu parçanın parça kodunu ya da fiyat ve kodunu bilen var mı?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Arkadaşlar öncelikle hepinizin Bayram'ı mübarek olsun Allah kazasız belasız tekrarlarını görmeyi nasip etsin hepimize. 2006 model İbiza aracım var geçenlerde ön camı çatlaktı kaşlıdan değiştirdim. Camı değiştirirken bu camın altında sileceklerin altındaki parça Güneş'ten sertleştiği için çatlayıp kırıldı partsbase.org dan parça numarasını öğrenip servise sorayım ya da parçacılardan arayayım dedim ama site kapanmış ustaya sordum ön cam deflektörü dedi bu parçanın parça kodunu ya da fiyat ve kodunu bilen var mı?

Sent from my iPhone using Tapatalk
tşkler @KİREÇ benım program da gecici bozuldu bakamıyorum etkasından...formattan sonra düzelir inş..aracınızı en yakın servise götürürseniz serviste şipşak çözülür işiniz.çıkmacılardan da temin edebilirsiniz.pek ragbet görmeyn bir parca

Geri
Üst Alt