Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ön cam çatladı

h.guner

Kayıtlı Üye
S.a arkadaslar forumda yeniyim, herkese saygılar.Ön camda hafif çatlak vardı sabah tren yolundan gecerken boydan boya gitti kayseride nerde değiştirebilirim aracımda kasko yok malesef.

öncelikle forum kurallar gereği kendinizi tanıtmanız açısından iyi olur diye düşünüyorum... Kayeseri temsilcilerimiz yardımcı olurlar sizlere..aileye hoşgeldiniz..geçmiş olsun buarada

S.a arkadaslar forumda yeniyim, herkese saygılar.Ön camda hafif çatlak vardı sabah tren yolundan gecerken boydan boya gitti kayseride nerde değiştirebilirim aracımda kasko yok malesef.
Geçmiş olsun kardeşim uslular oto camda hüseyin var ona scw den geldiğini söylemen yeterli ayrıca istersen beraberde gidebiliriz gördüğüm kadarıyla başka bi seat grubundasın ama sıkıntı değil yine de yardımcı oluruz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Samet uslu var ona da selamımızı söyleye bilirsin bunlar peugeot tim başkanları SeatClubWorld dersen bilirler

@h.guner aracın arka camında *** yazıyo galıba hiç yakısmamış scw sticker verelim sizi ailemizde aktıf ve kalıcı olman dilegiyle :)

Zamanında aynı şeyi bende söylemiştim arkadaşa abi o sticker olmamış diye ama dinlemedi :) umarım geç olmadan ailemize dahil olur

Öncelikle sağolun arkadaşlar ilginiz için. Hoşbulduk ismin hüseyin güner.
[doublepost=1456305858,1456305835][/doublepost]
Zamanında aynı şeyi bende söylemiştim arkadaşa abi o sticker olmamış diye ama dinlemedi :) umarım geç olmadan ailemize dahil olur

Ne ara demiştimiz hatırlayamadım :) :) :) yazı aldığımda vardı tesadüfen üye oldum arkdaşlar diğer tarafa üyeliğim yok eski sahibinin üyeliği va heralde :)

Son düzenleme:
Hoşgeldin, hayırlı forumlar ve geçmiş olsun.

3 lü kombo :D:D:D

Samet uslu var ona da selamımızı söyleye bilirsin bunlar peugeot tim başkanları SeatClubWorld dersen bilirler

uslular oto camı aradım 250 den başlıyor dedi 330 kadar var diyo.Siz ne önerisiniz birde ç,nden gelenler varmış 160 tl.

Geri
Üst Alt