Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ön camım kırıldı :(

Neticede camın daha doğrusu araç camlarının mantığında arada ince mika olması esprisi vardır. Diğer cam firmalarında da takılan camlar tse den onaylı ve aynı malzemeden yapılan camlardır. Mantık olarak ikisine de sert veya sivri bir cisim çarptığında çatlar lakin neticede biri orjinal seta logolu cam diğeri ise doraglas, forglas, cortglas glas glas malzemeler. Bu tamamen yoruma ve tercihe açık bir durumdur. Ben kaskoya yılda 1,5 bin tl verdiysem aracıma da orjinal haricinde bir şey taktırmam elbette ...

Mert abi yorumlarınla hızır gibisin:) Yani birsürü para vermişim orjinal olsun istedim yarın birgün bu cam niye seat markalı değil diğer camlar seat markalı kazalı mı bu araba gibi muhabbetlere de gelemem ben hadi kardeşim başka kapıya desen saygısızlık olacak desen olmaz demesen olmaz:) Hem ondan hem de içime sinmez diye orjinal taktırcam ama yine de yarın bir soracam şu kesinti meselesini.

Kesinti olduğunu hiç duymadım ben...Para ödeme konusunda ise,sigorta şirketlerinde şirketten şirkete değişiyo..kimi 3 günde ödeme yapıyo,kimi 2 haftada,kimi de 2 ay ve üzeri hatta mahkemelik bile olan tanıdığım var...Geçmiş olsun..

Mert abi yorumlarınla hızır gibisin:) Yani birsürü para vermişim orjinal olsun istedim yarın birgün bu cam niye seat markalı değil diğer camlar seat markalı kazalı mı bu araba gibi muhabbetlere de gelemem ben hadi kardeşim başka kapıya desen saygısızlık olacak desen olmaz demesen olmaz:) Hem ondan hem de içime sinmez diye orjinal taktırcam ama yine de yarın bir soracam şu kesinti meselesini.

Estafurullah yardımcı olabildiysek ne mutlu. bunun için buradayız sevgili dostum :)

Camımı değiştirtmiş bulunmaktayım. Kasko şirketi kesinti olmayacağını belirtti, fatura işleme kondu. Bakalım ne zaman ödenecek. Ne gıcıkmış kırık camın ardından araba sürmek!! bu arada 461.52TL tuttu logolu orjinal seat cam.

sanayide anlaşmalı yerler var oralara gitseydin yaparayı ödeyip bekleme işine girmezdin kasko direk öderdi istersen mavi yeşil cam alabilirdin oradan

mesajları okumadım ama poliçe yılı içersinde bi cam değişimi ücretsiz olması gerekiyo zaten..bi oku istersen poliçeni..

2 cama kadar diyor poliçede zaten.
Ben şahsen o camlara (...glass vb isimli) güvenmiyor neden bilmiyorum. Orjinal olsun istedim beklemeye razıyım zaten 10-15gün içinde ödenir dediler belki de daha önce ödenirmiş bekliyoruz bakalım...

acıkcası ben kaviden alacagıma ordan alırdım o yüzden yoksa bende daha kaliteli oldugunu savunmuyorum ama benim cam kırıldıgında ben sanayide değiştirttim hemde mavi yeşil aldım daha iyi oldu kavidekiler görünce bu camı nerden buldun ibiza cupra camı dediler

Geri
Üst Alt