Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ömer MIZRAK&Murat CAN(mrtcntkn) Banned

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hehe süper fikir :D harbiden bağımlılık yapıyor, zorunlu ara vermek için gerekli ban , insan kendi iradesiyle yapamıyor cünkü :) )) yalnız misafir olarak ta okunabiliyor yazılamasa da o da limitlenirse tam olur :)

arkadaşları misafir seçeneğine eklersem bir daha geri dönüşü mümkün olmuyor
diğer dediğinizide anladım onuda yaparsak sitenin tüm ayarlarınıda değiştirmek gerekiyor

arkadaşları misafir seçeneğine eklersem bir daha geri dönüşü mümkün olmuyor
diğer dediğinizide anladım onuda yaparsak sitenin tüm ayarlarınıda değiştirmek gerekiyor

arkadaşlar -çıkış seçeneği ile- sistemden çıkınca, farklı browser/makina ile girince, misafir konumuna düşüyorlar ve bu durumda -sanırım- günlük okuma limiti yok! (belkide vardır ama denemelerimde göremedim).. bu nedenle -sadece okuyan siteye yazmayan kişiler- üye olma gereksinimi dahi duymayabiliyor.. ona günlük bir limit getirilrse daha iyi olur diye düşündüm :)

degisik bir yontem ama arkadslarimizin biraz kendi otokontrol mekanizmalarini gelistirmeleri lazim :)
basarilar diliyorum..

gerçekten etkili bir yöntem aynı skıntı bendede var. Ama beni durdurmak için ömür boyu ban atmanız gerekecek :D

başarılar diliyorum arkadaşlara..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt