Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ömer MIZRAK&Murat CAN(mrtcntkn) Banned

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başlığı bir gördüm Allah Allah dedim ,Ömer'le Murat ne yapmış olabilirki diye şaştım yani,sonra bi okudum çok güldüm,bağımlılık işte ,zorla olmadan kopulmuyor...Başarılar diliyorum sınavları olan kardeşlerimin hepsine :eek:key:

başarılar dilerim helal olsun :)

sınavı olan herkese (bende dahil) başarılar:)

ellerine sağlık abi :eek::D

başarılar arkadaşlarımıza :)

Abi naptın ödümn koptu bi an... Dedim ömer iyi adamdır ne yapmş olaki... Sonra okuyunca rahatladım :) Çalış!.. :D

ban ımınz acılmıs bıraz erken oldu ama anlamadım ya :D bu arada herkesın basarı dıleklerı ıcın tesekur ederımm cuma kısmetse bıtıyor lanet snvlar :)

banada dün Ömer söyledi ban açılmış diye..bende herkese teşekkür ediyorum haftaya cuma bitiyor yazokulu beni bekler :D

kanka yazz yaz okulmu cekılır ya benım oyle bı sorunum yok ALLAHTAN

kanka biz iyi yapsakta hocaların cebi boş olunca ister istemez doldurmak istiyolar..bakalım daha tam belli değil 6 kredi alttan alma hakkım var alttan alırım..yazokuluna kalamam zaten temmuz boyunca yurtdışındayım dönem uzar en en kötü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt