Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ölüdenize gidicem tavsiye?

erim

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba bayramdan sonra fethiye ölüdenize gidicez.Daha önce gidipte tavsiye edebilceğiniz şeyler var mı ?Oteli daha ayarlıyamadım temiz güzel bir yer istiyorum .Bildiğiniz oteller varsa onlarada bakıyım?Şimdiden teşekkürler

Lagunun uç kısmında su kirli oluyor...milli Park'tan geristen sonra biraz lagunun icine dogru ilerleyince denize girin derim...otel olarakta lagunun arka kısımında otel+ kamp+ karavan odalar var isletme adini hatirlayamadim ama güzel yerdi.ama dolu oluyor.internetten bakarsanız yer konumdan bulursunuz.zaten diğer oteller oludeniz girişinde solda 4-5 paralel sokak seklinde...ha birde oludenize girdiğinizde sahile cok yakın bir konumda koparatif gibi bir danışma var tüm otel tanıtımları fiyatları ve boş oda bilgisini alabildiğiniz cüzi bir ücret ödeyerek (6 tl idi gecen yıl..ev oteli beğenmezseniz ücret iadeli) bütçenize göre kalacak mekan belirleyebilirsiniz...:)
Cesaretiniz varsa babadagdan parasutle atlayın:)))
İyi tatiller...

Geri
Üst Alt