Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Öğretmenler Günü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
.............Tüm meslektaşlarımın öğretmenler gününü kutlarım...........

üzerimizde emeği geçen geçmeyen tüm ögretmen abilerimin ablalarımın günleri kutlu olsun iyiki varsınız :eek:key::eek:key:

[h=6]"Öğretmen olmayanların çoğu zaman haksız eleştirilerine maruz kaldığımız için öğretmenler gününü kutlamıyoruz. tatilse evet, yaptık iki ay paşalar gibi... seminerse yazıldık.
Sen mesaini akşama kadar sigaraydı, çaydı diye doldururken, ürettiğin sadece belki ömrü birkaç senelik ürünken ya da hiçbir zaman görmediğin bilgisayar ekranındaki rakamlarken ben insanla uğraşıyorum.
Senin geleceğini çiziyoru......m.
Otobüste ayakta kalma da yaşlandığında sana saygı duyulsun diye çalışıyorum. Hesaplarınızın içi boşaltılmasın, berber saçını doğru kessin, çöpçü çöpünü düzgün toplasın diye uğraşıyorum. Bunları da sadece 1500 lira + maksimum 450 liraya yapıyorum. Sorsam çok para diyebilirsin.
Eğer bazı bozuk öğretmenler görmüşseniz hayatta işini yapmayan; herkesi öyle sanmayın. Uzaktan anca liseli diye geçip gittiğin ya da "bırak Allah'ın ergenini" dediğin çocukla hiç 45 dakika konuştun mu?
Hayatı onun algılama penceresinden baktın mı? Yolda elinde sigara ile etrafındakilere tehditkar tavırlar sergilendiğinde üzüldün mü hiç?
Hayatta 40 tane insanı karşına alıp, yaşlarının da 13-14 olmalarını bilmene rağmen onlara saygı duydun mu hiç? Ağzınızdan çıkacak her şeyi kaydeden bu dimağlara karşı sorumlu olmayı hiç yaşadın mı?İimkan yok kardeşim, kimse kusura bakmasın. Maaşının 600 lirası vergi olarak kesilen bir meslek yapalım, hala yata yata para kazınıyorsunuz deyin.
Yatılıyorsa yatıyorum kardeşim. Çok mu rahatsızsın. Gel okula konuşalım. Sen bizi düzelt biz seni."[/h]hoşuma giden bir yazıydı paylaşmak istedim.Tüm meslektaşlırımın günü kutlu olsun.

1 kelime öğretenin 40 yıl kölesi olurum, kölesi olduğum her sahibimin günü kutlu olsun.

Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı tüm Öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun.

bu günlere gelmemize,bizi makam mevki sahibi eden, ailesine vatanına hayırlı birer birey olmayı öğreten tüm öğretmenlerimizin bu gününü yürekten kutlarım:)

bende meslektaşlarımın ögretmenler gününü kutluyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt