Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çorlu total inan

depness

Kayıtlı Üye
Gecen gun total inandan almak iatedigim benzinin 20 liralik bi havasini depomda hissettim boyle sahtekarlikmi olur arkadaslar aklinizda bulunsun (corlu total inan) dan petrol almayiniz..

shell den şaşmayın herzaman , tabi bu istasyona kalmış birşey ama shell de çok kontrol yapılıyor bu konuda birçok kez şahit oldum denetime ..

Bp den sasmiyorum mecbur kaldigim icin almak zorunda kaldim

Shell ve türkiye petrolleri bu ikisi mazot olarak çok başarılı uzun mesafe ve temiz yakıt

Mehmet botaşta çalışan arkadaşım en ince mazotun shellde olduğunu bu yüzden en kısa mesafeyi shellde gidersin dedi bana PO dedi opetden PO ya döndüm ve farkı hissttim. @depness Mezarlık karşısı POdan alıyorum. Arkadaşlar çay kahve de ısmarlıyo icabında sahur ısmarlamışlığı da var...

Geri
Üst Alt