Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ÇOOOOK ACİLLLL!!!!1993 ibiza 1.5 glx MOTOR KULAĞI ARIYORUM...

skymz

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ibizamızın herşeyi bitti motor yapıldı ama kullanmaya başladığımız ertesi gün arabanın motor kulağı koptu,balıkesir de bulamıyorum istanbulda bir kaç parçacıyı aradım sonuç alamadım, bu aracın motoru tutan 3 adet kulağı varmış bunları nereden temin edebilirim bilen ve yardımcı olabilecek varsa çok mutlu olacağım..

araç 1993 seat ibiza 1.5 glx(posche system )

isanbulda olsan hemen gider bakardım..isanbuldaki arkadaşlar anında yardım edeceklerdir..
hadi istanbul ses ver..

yarın müsait olucam bakarım..vericek bi adres varmı özellikle veya semt (aksaray) gibi

Yok be cezmi babam,aksaray da vardır herhalde,motoru tutan 3 tane kulak varmış 2 si bozuk bizdekilerin, ben 3 ünü birden değiştirmek istiyorum,valla bakabilirsen çok sevinirim abim..

geçmiş olsun serkan abi yarın sabah senin için sorarım fiyat bilgisi alır sana dönerim saat 10 gibi haberleşiriz
ancak internete giremeyebilirim özelden mesajla tel yazabilirmisin

Arkadaşlar ilgi alakanız için sonsuz teşekkürler,şimdilik buldum bakalım akanlar seat diye bir yerde Ankara dan,yetkili kişi sorunsuz olur dedi ve adresime kargoladı eğer bir uyumsuzluk söz konusu olursa(inş. uyar) tekrardan sizlerden yardım isteyebilirim..

Arkadaşlar ilgi alakanız için sonsuz teşekkürler,şimdilik buldum bakalım akanlar seat diye bir yerde Ankara dan,yetkili kişi sorunsuz olur dedi ve adresime kargoladı eğer bir uyumsuzluk söz konusu olursa(inş. uyar) tekrardan sizlerden yardım isteyebilirim..
Serkan Abi kusura bakma mesajı yeni gördüm. Akanlar Seat eski model Seat araçların Türkiye' deki tek parça tedarikçisi diyebilirim. Sahibi Ertuğrul Abi çom güvenilir ve işini bilen biridir. Hiç çekinmeden ticaretini yapabilirsin ;)

Geri
Üst Alt