Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çocuk Oto Koltuğu

Pasha60

Kayıtlı Üye
Sevgili SCW dostlarım. .Seat İbiza ma ufaklık lar için çocuk oto koltuğu düşünüyorum tavsiyelerinizi bekliyorum lütfen. .
En uygun fiyata en iyisi nerde alabilirim arti isofix bağlantı ve 4-5 ayarlamali yatma özelliği olması gerekiyor..

hepsiburada.com iyi alternatiftir...secenek cok...n11 den de bakabilirsiniz...

Abi yatar pozisyonu nasıl çocuk için başı için sıkıntı olmuyor değil mi en önemlisi o benim için ama beğendim çok güzel görünüyor.Biraz daha incelicem ben bunu.Teşekkürler..

Abi yatar pozisyonu nasıl çocuk için başı için sıkıntı olmuyor değil mi en önemlisi o benim için ama beğendim çok güzel görünüyor.Biraz daha incelicem ben bunu.Teşekkürler..
Hem 4 kademeli yatar pozisyonu var hem baş bölgesi boya göre yükseklik ayarına sahip yani her özelliği tatmin edici çocuğu her yerinden kavrıyor
[doublepost=1455916469,1455916384][/doublepost]İstersen yarın yakından fotolarını çekip atarım buraya

Hem 4 kademeli yatar pozisyonu var hem baş bölgesi boya göre yükseklik ayarına sahip yani her özelliği tatmin edici çocuğu her yerinden kavrıyor

Yok abi verdiğin siteden inceliyorum bakarım ben yinede çok teşekkür ederim abi sağ olasın verdiğin bilgiler için..Hayırlı gecelerin olsun..

0760652de16b7ab1adba3ba16c9aece8.jpg
0b0b14ee317b7af34a181b24b9e15392.jpg

Daha perşembe günü aldım koala isofix inofix oto koltugu 9-36 kg araligi
İlk izlenimlerim bebeğim daha 8 aylık yaklaşık 9bucuk kilo gayet rahat seyahat ediyor gözüküyor keyfi yerinde yani ufakligin
Size tavsiyem
benim bebegim kadar kucukse yatar pozisyon olmasina dikkat edin
İkinci olarak isofixli olması çok büyük artı
Baslik ve yan destek pedlerinin cikarilabilmesi sonucta ileriye donuk buyuyuncede kullanılabilmeli
Sonuc olarak bu aradigim ozelliklerin tamamini bu koltukta bulduk ve aldık renk olarakta gri olarak sectik ibizaya cuk diye uydu :)

Benim gonlumde cybex vardi ama hanim pek sicak bakmadi kemerli olmadigi ici sadece on bar tutuyor bebek cok rahat etmez falan dedi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt