Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çocuk Oto Koltuğu

Teşekkürler kardeşim sağolasın bilgilerin için. İnternetten mi sipariş verdin yoksa her hangibir mağazasından mı aldın ve fiyatı nedir bu koltuğun ?

Teşekkürler kardeşim sağolasın bilgilerin için. İnternetten mi sipariş verdin yoksa her hangibir mağazasından mı aldın ve fiyatı nedir bu koltuğun ?
Ben jokerden aldim 800 kusur du orda fiyatı internetten 700 civarınada var ama bana şöyle bi yarari oldu alisverisi jokerde 900 liraya tamamladık ufak tefek ihtiyaclarla birlikte 900₺ lik alisvetise 300₺ hopi para kazandik bi yandan iyi oldu ufakligin tekstil mama oyuncak gibi ihtiyaclarini 300₺ lik hopi paradan harcamayi dusunuyoruz yine. Ortalama 600 gibi rakama gelmis oldu yani koltuk

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aynı ürünü koala inofix isofixli modeli bende netten aldım indirim vardı babymallda %30 ayin 5.de 591 tlye normalde 845 TL ama nette 700 TL kadar var bende çok araştırdım.Bunun kesinlikle alabilirsin bütün ihtiyaçlarını karşılar .biz aynı gün arkadaşa bile aldık kesinlikle tavsiye ederim..

• Beğen
Reaksiyonlar: kivi
Merhaba bende heyner Koala ve recaro monza arasında kalmış uygun bir indirim bekliyordum ki Mina baby de cybex aura fix indirime girince onu aldım.

Geri
Üst Alt