Çobançeşme Full İstasyonu | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Çobançeşme Full İstasyonu

eneserol

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bugün işe gelirken dikkatimi çekti avcılar-topkapı istikametinde kültür üniversitesine gelmeden eski opetti sanırım full istasyonu olmuş daha açılış yapmamışlar. bilginiz olsun. açılacağı zaman buradan tarih ve saati yazarım %25 indirimle alırız yakıtımızı :)

biLaL

Kayıtlı Üye
yaa kanka fullden aldığım lpg ile 270 km gidiyorum shellden alınca 345 ile 360 arasında gidiyorum cok fark edio % 25 başka bi yerden çıkıo :)

Lejyoner

Administrator
Her zaman diyorum 3 kuruş fazla verin bildiğiniz şeyi bildiğiniz gibi alın,bir yerden kısmadan bir yerden verilmez..

Logical_Election

Kayıtlı Üye
97 ben de alıyorum memnunum,aynı gidiyorum shell 95 e göre,performansta cabası.avrupa yakasında e-5 üzerindeki en yakın full şube şimdilik o olucak gibi.

biLaL

Kayıtlı Üye
O zaman fazla uzun omurlu olmazlar.. Boyle sey olur mu..
Valla benzini bilmem ama lpg de uzun ömürlü olmıcakları kezin lpg olarak konuştuğum herkesde aynı problem mevcut kayınpederin 2 taksisi var onda bile aynı veriler oldu.

fnasif

Kayıtlı Üye
bayi önceden opetti biliyorum, çok kez ordan almıştım geçen yaz. şu anda full olduğunu da tabelalarından anladım.

Full, kara ikmal araçlarının çoğunun iç kısmını epoxy kaplama planları içerisinde ki çoğu petrol tankerlerinin ve akaryakıt tanklarının iç kısmı epoxy kaplama değildir. Yabancı ortaklı sağlam bir firma izlenimi uyandırıyor. Ben bu firmanın geleceğinden çok umutluyum. LPG tesisi Marmara Sultanköyde Argaz ile birlikte çalışıyor ki eminim yakında buna da el atacaklar. Gidici bir firma olsa bu kadar yatırımları olmaz.

huzeyir

Kayıtlı Üye
yaaa benim egzostan su çıkıyo
3 tür full den alıyorum sumu koyuyolar nee yaa

fnasif

Kayıtlı Üye
yaaa benim egzostan su çıkıyo
3 tür full den alıyorum sumu koyuyolar nee yaa
:rolleyes: egsoza bakarak depoya sulu benzin konulmuş tezi nasıl yahu, sulu benzin olsa senin aracın teklemesi lazım saçmalaması lazım. egsoza yıkarken falan su kaçmış olsa gerek yada fazla nemli bir ortamda fazla uzun süre kalmış olman gerek ...