Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çin sitelerinden alışveriş yapan var mı?

eserbaba

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar geçen çin sitesinin birinden arabama birkaç parça ürün aldım. Yaklaşık1 aydır aşağıdaki yazı öle duruyor. Kısaca bu gelmiyecek mi, ona göre iptal edicem. Birde iptal edince parayı hesabıma geri mi yatırıyorlar.
upload_2016-4-2_8-52-23.png

Ben çok alışveriş yaptım, hiç bir sorun yaşamadım. Yüksek puanlı mağazalardan alışveriş yapmak gerekiyor.
Senin sipariş 3 hafta önce verilmiş, tavsiyem 1-2 hafta daha bekle sonra iptal edersin. Parayı aynı hesaba geri yatırıyorlar.

Bende uzun zamandır alışveriş yapıyorum. Şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım. Ama yine de pahalı bir şey almamakta fayda var. Ürün yokda kaybolursa sorumlu kim olacak belli değil.

ucu
Bende uzun zamandır alışveriş yapıyorum. Şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım. Ama yine de pahalı bir şey almamakta fayda var. Ürün yokda kaybolursa sorumlu kim olacak belli değil.
ucuz ürünler aldım sıkıntı yok. ama ürünler bi gelemedi gitti

bende cok alışveriş yaptım.posta normal olunca beklemek farz oluyor :) beleş kargo ağır işliyor.ayrıca para ali expresde havuzda ürün geldikten sonra daha onay verecen ki para satıcının eline gecsin ...beklemelisin yaa sabr :) @eserbaba

bazen bende bu siteden ufak tefek şeyler için alışveriş yapıyorum ama çok istediğim bir ürün ise buradan alamam dayanamam 2 ay transfer sürecine :D :D

Geri
Üst Alt