Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çift&Tek Kapı İbiza SC - Makyaklı & Makyajsız Leon Spoiler Marşpiyel (HERKEZ BAKSIN)

PATRON

Administrator
Arkadaşlar İstanbul Efe polyesterden toplu olarak spoiler isteyenler olursa montaj, boya ve işcilik dahil fiyatlar aldım.

NOT 1 : Ürünler son kasa araçların orjinal fabrika çıkışlı spoilerin birebir aynısıdır, fiberidir.

NOT 2 : Tek kapı spoiler alacak arkadaşlar için adam servisten 950 TL verip orjinal spoiler alacak ve kalıbını hazırlayacaktır yani piyasada yok bu spoiler rica ettim 5 kişi olursak bunu yapacak.

FİYAT ÖZEL SCW : 200 TL !!! ( Yan marşpiyeller de ayı fiyat )

Tek kapı İbiza SC Spoiler isteyenler : ( ÖRNEK : http://www.seatclubworld.com/showthread.php?10487-2011-%FDb%FDza-cupra&highlight=cupra+spoiler )

PATRON

-----------------------------------------

Çift kapı İbiza Spoiler İsteyenler :

Makyajlı Leon Spoileri İsteyenler : ( Örnek : http://www.seatclubworld.com/showthread.php?10860-Leon-cupra-Spoyler )

nedjo
onurcebir
ilker_ismail

Makyajsız Leon Spoileri İsteyenler :

Leon marşpiyel İsteyenler :

Yekta
Aux
Patron

makyajlı makyajsız kasa leon için marşpiyel fiyatı da alalım bence..efe'nin işçiliği güzel boyasını falan güzel yapıyor..orjinal marşpiyele ,yere en yakın olan parçaya bi dünya para vermeye gerek yok servisten..

spoiler 950tl mi ? bi yanlışlık olmasın aksesuar kataloğundaki spoileri ben eryadan 340 tl almıştım boya hariç ben karbon kaplatmıştım işçilikte pek bişi almıyolar zaten 10-20 tl bence bi eryadan fiyat alın derim

makyajlı makyajsız kasa leon için marşpiyel fiyatı da alalım bence..efe'nin işçiliği güzel boyasını falan güzel yapıyor..orjinal marşpiyele ,yere en yakın olan parçaya bi dünya para vermeye gerek yok servisten..

Valla isteyen olursa onu sonra konuşuruz.

örnek resim var mı serbay

http://www.seatclubworld.com/showthread.php?10860-Leon-cupra-Spoyler.

spoiler 950tl mi ? bi yanlışlık olmasın aksesuar kataloğundaki spoileri ben eryadan 340 tl almıştım boya hariç ben karbon kaplatmıştım işçilikte pek bişi almıyolar zaten 10-20 tl bence bi eryadan fiyat alın derim

Çift kapıların farklı bizim arabalardan.. Bizimkiler 950 TL..

ya peki makyajlı spoilerini makyajsıza uyduramıyor muyuz?

Leon için konuşuyorum bu paraya o spoyler için değmez. Daha uyguna daha güzel bir spoyler bulunur yada yaptırılır diye düşünüyorum. yine de yaptıracak olanlara hayırlı olsun

serbay eskı kasa toledo ıcın cam ustu spoıler fıyatı alabılırmısın?Anatomık olayını cozduk sıra bunda bırazda eskı kasa sahıplerı ıstıfade etsın

Geri
Üst Alt