Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çiçek Pasajı & Nevizade Gecesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence bu sefer değişiklik olsun Arapşükrü'ye gidelim Bursaya... Of ne vurur darbukaya ama... Hem çeşmesinden bi su içeriz :eek:key:

Baba adam dabrukaya vurdukça ben bi tek atarım , Sabahı göremeyiz artık :D :D

çıkışta direksiyon sakat o yüzden istanbul dedim çiçek pasajında feci eğleniriz gibime geliyor ama tabiki sizler bilirsiniz genede :)

çıkışta direksiyon sakat o yüzden istanbul dedim çiçek pasajında feci eğleniriz gibime geliyor ama tabiki sizler bilirsiniz genede :)

Yok Can'cım ben fantazi olsun diye yazdım... Bursa ha diince gidelebilecek bir yer değil sonuçta ayrıca bir süre organizasyonlardan uzak kalıcam o yüzden hiç yorum yapmadım say :) Size iyi eğlenceler...

Mevsim kış , bursaya yaza doğru gidilir daha eğlenceli olur , şimdi çiçek pasajı daha iyi bence de :)

Banada mantıklı geliyor havalar düzelsin sabahtan çıkarız öğlen iskender yeriz akşam da Arap Şükrüyle içeriz :D

Yok Can'cım ben fantazi olsun diye yazdım... Bursa ha diince gidelebilecek bir yer değil sonuçta ayrıca bir süre organizasyonlardan uzak kalıcam o yüzden hiç yorum yapmadım say :) Size iyi eğlenceler...

Valla bu sitedekiler :D ha deyince gider Tarık kardeşim :D ne demek yorum yapmadım say öyle bir şey yok yapacaksın tabi yorumlarını :) kardeşim benim sen de uzak kalma gel aramıza uzaklarda ne işin var :D

Alemci tayfa görev başında Tarık artık evlenicen bırak çalgıyı çengiyi :)

Can önce konuşmak gerekir diye düşünüyorum fiyat ve menü hakkında...net bi bilgi dahilinde geleceklerin listesini yaparsak daha etkili olur bence ..

mantıklı bi araştıralım bakalım :) bi kaç yeri arayalım olmadı cadde ye bizbize fasılada gidebiliriz limitsiz 80 diye hatırlıyorum :D ama arabasız gitmek şartı ile yapalım bu işi organizasyonu ben açtım sonra benim yüzümden insanlar ehliyetlerinden olmasın :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt