Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çeyizim :))

muratcantona

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bırkaç eksıkle malzemelerımın tumu ..bıkac dedıgım 2 kutu wax 3 sıse megıuars malzemem 4-5 mıkrofıber bez ve uygulam pedlerı ve ozel ekıpmanlarla basınclı yıkama makınem

Muratcan tolkican dönsün askerden evlendirelim sizi..mutlu mesut ömür boyu.. :D :D :D
Bahar da çekilir aradan artık.. :D :D :D

guzel malzemeler var murat sende de =) volkanın temızlık cantasından nerdeyse daha zengin diyebilirm.
bişey sorucam sana meg . 34 kullanıyormusun? kullanıyorsan yada bılıyorsan kullanımı hakkında bilgi verırmısın?

Muratcanın bagajındaki kutu benim arabanın bagajı büyüklüğünde..cidden hayranlıkla izliyorum adamı

guzel malzemeler var murat sende de =) volkanın temızlık cantasından nerdeyse daha zengin diyebilirm.
bişey sorucam sana meg . 34 kullanıyormusun? kullanıyorsan yada bılıyorsan kullanımı hakkında bilgi verırmısın?

meg 34 profesyonel olanı megıuars quıck detaılerın .. parmak ızlerı toz pıslıklerı almak ve show car parlaklıgı ıcın kullanılır ben ultımate quıck detaıler kullanıyorum su tutmama ozellıgı var cok guzel bı urun tavsıye ederım ..

meg 34 profesyonel olanı megıuars quıck detaılerın .. parmak ızlerı toz pıslıklerı almak ve show car parlaklıgı ıcın kullanılır ben ultımate quıck detaıler kullanıyorum su tutmama ozellıgı var cok guzel bı urun tavsıye ederım ..

anladım bende de 34 varda o bitsin ultımate ı almayı dusunuyorum .madem sende guzel dıyosun bitiriyim 34 ü hemen.

Geri
Üst Alt