• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Çeyizim :))

muratcantona

Kayıtlı Üye
İsim
Muratcan Karabıyık
Nereden
İstanbul
Plaka
34 MCK 31
Arkadaşlar bırkaç eksıkle malzemelerımın tumu ..bıkac dedıgım 2 kutu wax 3 sıse megıuars malzemem 4-5 mıkrofıber bez ve uygulam pedlerı ve ozel ekıpmanlarla basınclı yıkama makınem

Floydian

Kayıtlı Üye
İsim
Alp Sarıgül
Nereden
İstanbul
Plaka
GTI
Maşallah :D Bir ben eksiğim :D

YCO

Kayıtlı Üye
İsim
Yiğit
Nereden
İstanbul
Plaka
TM2556
Muratcan tolkican dönsün askerden evlendirelim sizi..mutlu mesut ömür boyu.. :D :D :D
Bahar da çekilir aradan artık.. :D :D :D

can

Kayıtlı Üye
İsim
Can Temiz
Nereden
İstanbul
Plaka
34 CTT 89
guzel malzemeler var murat sende de =) volkanın temızlık cantasından nerdeyse daha zengin diyebilirm.
bişey sorucam sana meg . 34 kullanıyormusun? kullanıyorsan yada bılıyorsan kullanımı hakkında bilgi verırmısın?

aybarsdnr

Kayıtlı Üye
İsim
Aybars
Nereden
İstanbul
Plaka
34 TL 3855
Muratcanın bagajındaki kutu benim arabanın bagajı büyüklüğünde..cidden hayranlıkla izliyorum adamı

muratcantona

Kayıtlı Üye
İsim
Muratcan Karabıyık
Nereden
İstanbul
Plaka
34 MCK 31
guzel malzemeler var murat sende de =) volkanın temızlık cantasından nerdeyse daha zengin diyebilirm.
bişey sorucam sana meg . 34 kullanıyormusun? kullanıyorsan yada bılıyorsan kullanımı hakkında bilgi verırmısın?
meg 34 profesyonel olanı megıuars quıck detaılerın .. parmak ızlerı toz pıslıklerı almak ve show car parlaklıgı ıcın kullanılır ben ultımate quıck detaıler kullanıyorum su tutmama ozellıgı var cok guzel bı urun tavsıye ederım ..

muratcantona

Kayıtlı Üye
İsim
Muratcan Karabıyık
Nereden
İstanbul
Plaka
34 MCK 31
Muratcanın bagajındaki kutu benim arabanın bagajı büyüklüğünde..cidden hayranlıkla izliyorum adamı
ahahah aybars saollasın :D o en son gordugunden berı 1 fırca 1 wax daha kattım yarın erkek kalkarsam gıdıp bısıler alcam :D

can

Kayıtlı Üye
İsim
Can Temiz
Nereden
İstanbul
Plaka
34 CTT 89
meg 34 profesyonel olanı megıuars quıck detaılerın .. parmak ızlerı toz pıslıklerı almak ve show car parlaklıgı ıcın kullanılır ben ultımate quıck detaıler kullanıyorum su tutmama ozellıgı var cok guzel bı urun tavsıye ederım ..
anladım bende de 34 varda o bitsin ultımate ı almayı dusunuyorum .madem sende guzel dıyosun bitiriyim 34 ü hemen.

Üst Alt