• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Çelik Sibop ?

ismail17

Kayıtlı Üye
İsim
İsmail Karaarslan
Nereden
Adana
Araç
Leon 1.2 TSI Style
Plaka
10 BJ 110
Herkese Merhabalar ,

Bir haftaya kadar aracımın lastiklerini değiştireceğim tabi lastik değişimi yapılırken siboplarımızda değişecek fakat aklımda bir soru var acaba çelik sibop mu taktırsam diye düşünüyorum aramızda çelik sibop kullanıp tecrübesini paylaşacak olan abilerimiz yardımcı olabilirse çok memnun olurum herkese keyifli forumlar ...

kfy

Administrator
İsim
Cezmi BÜKER
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.4 TSI FR
Çelik sibop iyi birşey fakat oldukça kaliteli ürün alman gerek(BBS)Yoksa contadan kaçırıyor.Başına iş açarsın.

memet_one

VİP Üye
Administrator
İsim
mehmet
Nereden
Kocaeli
Araç
Ateca 1.6 TDI Style
Plaka
41 YZ 518
Herkese Merhabalar ,

Bir haftaya kadar aracımın lastiklerini değiştireceğim tabi lastik değişimi yapılırken siboplarımızda değişecek fakat aklımda bir soru var acaba çelik sibop mu taktırsam diye düşünüyorum aramızda çelik sibop kullanıp tecrübesini paylaşacak olan abilerimiz yardımcı olabilirse çok memnun olurum herkese keyifli forumlar ...
Ben kullanıyorum gayet memnunum

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Emirgllk

Kayıtlı Üye
İsim
Emir
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.8 Signo
Plaka
34kz5748
Herkese Merhabalar ,

Grubun lastikçisiyim dostum . Çelik sibop kesinlikle tavsiye ederim ama çelik siboplarda kalite kalite alttan çift somun sıkmalılar güzel oluyor .Contaların kaçırması düzgün uygulanmışşa en kötü 4 5 sene .Oda sizin için yeterli olacaktır.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

karekulak

Kayıtlı Üye
İsim
OZan
Nereden
Gaziantep
Araç
İbiza 1.2 TSI Style
Grubun lastikçisiyim dostum . Çelik sibop kesinlikle tavsiye ederim ama çelik siboplarda kalite kalite alttan çift somun sıkmalılar güzel oluyor .Contaların kaçırması düzgün uygulanmışşa en kötü 4 5 sene .Oda sizin için yeterli olacaktır.

Normal plastik sibop ne kadar dayanır? aracımla 3.5 yılı devirdik. Fabrikadan plastik sibopla çıktığını varsayıyorum

TA-1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu
İsim
Murat KİREÇ
Nereden
Tekirdağ
Araç
Leon 1.4 TSI Style
Plaka
59 ZE 196
Herkese Merhabalar ,

çelik sibop görselliği arttırır..
önceleri çelik görünümlü kapak kullanıyordum. okul önünde oturduğumdan neredeyse haftada 1tane ödünÇALIYORlardı...
şu ana kadar sorun yaşamadım...

Emirgllk

Kayıtlı Üye
İsim
Emir
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.8 Signo
Plaka
34kz5748
Normal plastik sibop ne kadar dayanır? aracımla 3.5 yılı devirdik. Fabrikadan plastik sibopla çıktığını varsayıyorum

TA-1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Normal şartlarda plastik sibop sene de bir değiştirilmesi gerekir.sıcak ve soğuk hava şartları plastik sibopları çatlatır ve zamanla hava inmesine sebep olur .size olmamış olabilir ama başkalarına olmayacağı anlamına gelmez .bu işin kitabında yazan budur

AdeM59

Trakya Bölge Sorumlusu
İsim
Adem TENEKECİOĞLU
Nereden
Tekirdağ
Araç
Plaka
59 FR 232
Herkese Merhabalar ,

Ben geçen yıl aracımı aldığımda vardı üzerinde çelik siboplar halen daha kullanıyorum şuana kadar hiç sıkıntı yaşamadım.

Trakya'dan gönderildi..

ismail17

Kayıtlı Üye
İsim
İsmail Karaarslan
Nereden
Adana
Araç
Leon 1.2 TSI Style
Plaka
10 BJ 110
hepinize çok teşekkür ederim peki önerebileceğiniz bir marka var mı çelik sibop için nereden temin edebilirim piyasada markasız bir çok ürün var

memet_one

VİP Üye
Administrator
İsim
mehmet
Nereden
Kocaeli
Araç
Ateca 1.6 TDI Style
Plaka
41 YZ 518
hepinize çok teşekkür ederim peki önerebileceğiniz bir marka var mı çelik sibop için nereden temin edebilirim piyasada markasız bir çok ürün var
@Emirgllk yardımcı olur sana

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Üst Alt