Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çelik Sibop Kapağı & ABT Kontak Anahtar Çerçevesi

firozat

Kayıtlı Üye
Silikon anahtarlığı konusunda bu ürünleride paylaşmıştım ama sitedeki problem yüzünden o konuda silindi maalesef. Bu ürünler için tekrardan ilan açıyorum. Sibop kapakları Seat logolu, çelik ve içlerinde lastik contaları vardır. Aynı zamanda iyice sıkmak ve çalınmasını önlemek için yanında yine Seat logolu sıkma anahtarı bulunmaktadır, bu parçayı anahtarlık olarakta kullanabiliyorsunuz. Elimde 6-7 takım var. Fiyat 20TL

ABT kontak anahtarı halkalarıda aliminyumdur. Alt kısmında yapıştırmak için 3M bant bulunmaktadır. Fotoğraftaki 3 Renkten olmak üzere toplamda 7 adet kalmıştır. 3 Tanesini siteden Tolga arkadaşımız almıştı. Fiyat 15 TL sibop kapakları ile birlikte alınırsa ikisi 30 TL :)

Bu arada elimde 5 Adet kadar siyah silikon kılıfıda var. Ürünler anlaşmalı Sürat kargo ile Merkezlere 1 günde teslim ediliyor.

kardeşim hayırlı satışlar, hala gelemedim adanaya gelir gelmez alacağım, siboplarda güzel gelince bakarım ondan da alabilirim.

Teşekkür ederim.
Soner abi bekliyoruz seni hala :)
Bu arada konuya [MENTION=21897]WizarD[/MENTION] bekliyorum, özel mesaj atmamı istemiştin ama mesaj kutun dolu.
[MENTION=22778]kng60[/MENTION] montaj yaptıysan paylaşırsan sevinirim :)

auto emocion yazım elime geçti teşekkürler [MENTION=23360]atay78[/MENTION] [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION]
yağmurdan dolayı yapıştıramadım..
silikon kılıfım da elime geçti teşekkürler [MENTION=24302]firozat[/MENTION]

Silikon anahtarlığı konusunda bu ürünleride paylaşmıştım ama sitedeki problem yüzünden o konuda silindi maalesef. Bu ürünler için tekrardan ilan açıyorum. Sibop kapakları Seat logolu, çelik ve içlerinde lastik contaları vardır. Aynı zamanda iyice sıkmak ve çalınmasını önlemek için yanında yine Seat logolu sıkma anahtarı bulunmaktadır, bu parçayı anahtarlık olarakta kullanabiliyorsunuz. Elimde 6-7 takım var. Fiyat 20TL

ABT kontak anahtarı halkalarıda aliminyumdur. Alt kısmında yapıştırmak için 3M bant bulunmaktadır. Fotoğraftaki 3 Renkten olmak üzere toplamda 7 adet kalmıştır. 3 Tanesini siteden Tolga arkadaşımız almıştı. Fiyat 15 TL sibop kapakları ile birlikte alınırsa ikisi 30 TL :)

Bu arada elimde 5 Adet kadar siyah silikon kılıfıda var. Ürünler anlaşmalı Sürat kargo ile Merkezlere 1 günde teslim ediliyor.

ah şu sibop kapakları mükemmel de işte, ben daha önce bi sibop kapağı takımı aldım hepsiburadadan çalındı, şimdi cesaret edemiyom çalınmaya karşı anahtarla iyice sıkmalı diyosunuz ama kesin çözüm mü acaba? alsam mı ne yapsam bi fikir?

Hayırlı satışlar Fırat.
Acaba silikon kılıfın farklı renklerinden temin etmen mümkün mü?Kırmızı ya da beyaz?
Sibop kapakları + ABT anahtar çerçevesi + silikon anahtar kılıfı almak istiyorum.
Hepsi için tek kargo ödeyecek olmam avantajıma.

Ayrıca California Scents satan kalmadı mı sitede?

Tek kargo olmasi avantaj olacaktir evet. California icin koku secebilme sansiniz kalmadigindan biraktik diyebilirim ama bir kactane karisik sekilde almak isteyen olrsa temin ederiz. [MENTION=17349]alios43[/MENTION] almayi dusunuyorsan ozeldende iletisime gecelim.
[MENTION=23119]haluk_dongel[/MENTION] calinma konusunda tedirgin olman normal bisikletli cocuklar eski aracimizinkini goturmuslerdi ama calinacak diye dusunursek yarin bir gun Allah gostermesin jantida calarlar aynayida calarlar :) calinmamasi icin alyan anahtarlilardan aradim ama birakin onu seata ait bu urunu zor buldum. Bundaki anahtarin amacida iyice skip calinmasini onlemek. Tamami Ile Engel olamicaksada cok ski olmasi Elle sokmeye karsi caydirici olacaktir. Fotograf Burak'in araca aittir ve yaklasik 1 haftadir calinmaya cok musait bir sokakta arac park halindeydi:) bu arada egzoz ucunu hallettinizmi? Tlfondan yazdim imla ve harfler icin kusura bakmayin..

Tek kargo olmasi avantaj olacaktir evet. California icin koku secebilme sansiniz kalmadigindan biraktik diyebilirim ama bir kactane karisik sekilde almak isteyen olrsa temin ederiz. @alios43 almayi dusunuyorsan ozeldende iletisime gecelim.
@haluk_dongel calinma konusunda tedirgin olman normal bisikletli cocuklar eski aracimizinkini goturmuslerdi ama calinacak diye dusunursek yarin bir gun Allah gostermesin jantida calarlar aynayida calarlar :) calinmamasi icin alyan anahtarlilardan aradim ama birakin onu seata ait bu urunu zor buldum. Bundaki anahtarin amacida iyice skip calinmasini onlemek. Tamami Ile Engel olamicaksada cok ski olmasi Elle sokmeye karsi caydirici olacaktir. Fotograf Burak'in araca aittir ve yaklasik 1 haftadir calinmaya cok musait bir sokakta arac park halindeydi:) bu arada egzoz ucunu hallettinizmi? Tlfondan yazdim imla ve harfler icin kusura bakmayin..

Teşekkürler haberleşeriz tekrardan...

Geri
Üst Alt