Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çekilin GALATASARAY geliyorr

Güzel derbi oldu,tebrikler..Bence son golde faul vardı,ayrıca 29.dakikada Semihi 45+ da Veliyi atmadı hakem..Gösteride güzeldi beğendim,bizden öğrenmişler birşeyler:)

Dikkatimi birşey çekti bu Almeidanın yüzde yüz kaçırdıkları macın hep kırılma anları oluyor ve Beşiktaş kaybediyor,gecen seneki Fener maçı atsa 3-1,dünkü Galatasaray macındada atsa iş bitmişti..

öncelikle galatasaraya tebrikler, ardından, gösteri güzeldi de, imbom güzeldi, c olmadı..son olarak ta, ulan almeida, ulan almeida..

almeida kafayı iyi vursa siz almıştınız maçı :)

beşiktaşlı olarak galatasarayı tebrik ederim. gerçekten iyi maç oldu. tribünleri çok beğendim

Her iki takımda iyi mücadele etti kazandık mutluyuz gururluyuz GALATASARAY'lıyız.......

Taraftarmı..?:eek:Yok böyle taraftar muhteşem tek kelimeyle harika.........

YAŞASIN TAM BAĞIMSIZ ULTRASLAN........

Kıskananlar varrrr ??????? MaaşallahMaaşallah :drink:
Süt kardeşler sizi:D

Güzel derbi oldu,tebrikler..Bence son golde faul vardı,ayrıca 29.dakikada Semihi 45+ da Veliyi atmadı hakem..Gösteride güzeldi beğendim,bizden öğrenmişler birşeyler:)

Dikkatimi birşey çekti bu Almeidanın yüzde yüz kaçırdıkları macın hep kırılma anları oluyor ve Beşiktaş kaybediyor,gecen seneki Fener maçı atsa 3-1,dünkü Galatasaray macındada atsa iş bitmişti..

pankart acmasını beceremeyen fener taraftarından mı ogrenmısız ahahahahaha :D :D

Zigor sen biliyorsun aslında kareografileride hatırlamak istemiyorsun:):)

ya allah aşkına neyi biliyoruz bunun kıralı biziz arkadaş yakın zamanda yapmaya çalışırsınız görürüz....sizin şu tinerci sefamı yapacak bunları puhahapuhaha

NOT: burda sadece tebrikleri konuşulsun lütfen.......:cool:

Seviyorum sizi Galatasaraylı kardeşlerim,siz olmadan lig çekilmiyor valla,hoşgeldiniz lig yarışına yıllar sonra size kucak dolusu tebrikler:)

Geri
Üst Alt