Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çay değil Talaş içirmişler.

LeonStyle

Kayıtlı Üye
Çay diye içiyorduk, aslında talaşmış. Sağlınız için dikkat edin abilerim.

Cekmeköy ve Sultanbeyli'nde düzenlenen sahte çay operasyonunda, kaçak çayın içerisine talaş ve sunta tozlarını karıştırarak piyasaya süren 2 kişi yakalandı. Yapılan operasyonda sunta ve talaş karışımlı 10 ton sahte çay ele geçirildi. Polis çaylara "Domuz kanı" karıştırıldığı iddialarını da araştırmaya başladı.

Çay değil talaş içirmişler - Radikal WebTV

memlekette kilo 5 liraya çay satıyorlar

abi dikkat edelim çoluğunuz çocuğunuzda içiyor o yüzden dikkat edelim adamlar talaş içiriyorlar bize.

yazık para para diye diye neler görecez daha allah ıslah etsin görmüştüm haberlerde bu olayı o talaşları ögle işlemden gecirmek için o kadar ugrasıyolarkii gel şu işi yap desen yapmazlar ama iş üçkagat olunca hiç gözlerine görünmüyor

Pul biberi.? yoksa onudamı karıstırıyorlar. baharat karıstıranlar var diyolarda onudamı karıstırıolar.

bizim buralarda acayip kaçak çay tirkakiliği vardır millet ilk yudumda ne mal olduğunu bilir ağır çaylardır,
hatta biz antepte satılanlara bile burda dolum diye güvenmeyip kilosu 17-20 den ırakdan direk gelme kaliteli çay alıyoruz...

yazık para para diye diye neler görecez daha allah ıslah etsin görmüştüm haberlerde bu olayı o talaşları ögle işlemden gecirmek için o kadar ugrasıyolarkii gel şu işi yap desen yapmazlar ama iş üçkagat olunca hiç gözlerine görünmüyor

Hakikaten öyle o eforu çay işinde harcasa zengin olur ama kişilik işte düzgün işle uğraşamıyorki..

isterseniz size bir gün pul biberi anlatayım

Kiremit tozu diye biliyorum ben..

aynen öyle abi koca koca suntalar tahtalar gösterdi bunlar işlemden geçip talaş haline gelince işlemi bitiriyorlarmış

Geri
Üst Alt