Çay değil Talaş içirmişler. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Çay değil Talaş içirmişler.

LeonStyle

Kayıtlı Üye
Çay diye içiyorduk, aslında talaşmış. Sağlınız için dikkat edin abilerim.

Cekmeköy ve Sultanbeyli'nde düzenlenen sahte çay operasyonunda, kaçak çayın içerisine talaş ve sunta tozlarını karıştırarak piyasaya süren 2 kişi yakalandı. Yapılan operasyonda sunta ve talaş karışımlı 10 ton sahte çay ele geçirildi. Polis çaylara "Domuz kanı" karıştırıldığı iddialarını da araştırmaya başladı.

Çay değil talaş içirmişler - Radikal WebTV

LeonStyle

Kayıtlı Üye
abi dikkat edelim çoluğunuz çocuğunuzda içiyor o yüzden dikkat edelim adamlar talaş içiriyorlar bize.

tugra kazım

Kayıtlı Üye
yazık para para diye diye neler görecez daha allah ıslah etsin görmüştüm haberlerde bu olayı o talaşları ögle işlemden gecirmek için o kadar ugrasıyolarkii gel şu işi yap desen yapmazlar ama iş üçkagat olunca hiç gözlerine görünmüyor

LeonStyle

Kayıtlı Üye
Pul biberi.? yoksa onudamı karıstırıyorlar. baharat karıstıranlar var diyolarda onudamı karıstırıolar.

altıpatlar

Kayıtlı Üye
bizim buralarda acayip kaçak çay tirkakiliği vardır millet ilk yudumda ne mal olduğunu bilir ağır çaylardır,
hatta biz antepte satılanlara bile burda dolum diye güvenmeyip kilosu 17-20 den ırakdan direk gelme kaliteli çay alıyoruz...

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
yazık para para diye diye neler görecez daha allah ıslah etsin görmüştüm haberlerde bu olayı o talaşları ögle işlemden gecirmek için o kadar ugrasıyolarkii gel şu işi yap desen yapmazlar ama iş üçkagat olunca hiç gözlerine görünmüyor
Hakikaten öyle o eforu çay işinde harcasa zengin olur ama kişilik işte düzgün işle uğraşamıyorki..

isterseniz size bir gün pul biberi anlatayım
Kiremit tozu diye biliyorum ben..

fatihyksel

Kayıtlı Üye
aynen öyle abi koca koca suntalar tahtalar gösterdi bunlar işlemden geçip talaş haline gelince işlemi bitiriyorlarmış