Çanakkale Zaferi ve 57.Alay (Lütfen herkes bakmaya çalışsın) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Çanakkale Zaferi ve 57.Alay (Lütfen herkes bakmaya çalışsın)

Logical_Election

Kayıtlı Üye
57. Alayı Birde Bu Abimizin Dilinden dinleyelim.Çok güzel anlatmış iki videoyuda sonuna kadar izlemenizi öneririm gerçekten çok acı ve gerçek bilgiler veriyor.:eek:key:

Anlatan kişi eski özel harekat polisi istanbulda boğazından vurulmuş. Kendisi de bu anlamda gazi'dir.Halen çanakkale emn.md.de görevli aynı zamanda rehber olarak da görev yapıyormuş.Ayrıca videolarda Emniyetin ögrencilere düzenlediği 80 kişilik bir Çanakkale Gezisi sırasında çekilmiştir.

YEKTA

Kayıtlı Üye
ya ali abi bu geçen gün rica etmişti kaldırın diye faceden sildirmişti bunu nerdden buldun linki timur arıyayımda ordanda sildirsin

omercanilica

Kayıtlı Üye
tımur ıbretlık paylasım vermıs sagolsun bı zahmet fedakarlık yapıp ızleyın ben ızlemeyenlerdendım 25dakıkalık cok guzel vıdeo ...

Logical_Election

Kayıtlı Üye
ya ali abi bu geçen gün rica etmişti kaldırın diye faceden sildirmişti bunu nerdden buldun linki timur arıyayımda ordanda sildirsin
abi bana faceten geldi bu video hala da var yayında.ben herkes faceten izleyemez diye youtube upload ettim ve paylaştım.

TayfurAtlı

Kayıtlı Üye
Timur kardeş çok teşekkür ederim. Sitedeki en önemli paylaşım diyebilirim. Yüreğine sağlık

İzlemeyenler mutlaka izlesin..

Üst Alt